NOVÝ E-BOOK AFIRMACE PRO VÁŠ ŠŤASTNÝ ŽIVOT ZDARMA 

Co to jsou afirmace, jak a kdy je používat, příklady osvědčených a oblíbených afirmací a mnoho dalšího v mém novém E-booku. Ráda Vám e-book pošlu zdarma, stačí napsat na dagmar.kriklanova@seznam.cz.

AFIRMACE

Co je afirmace?

Ve slovníku nalezneme význam tohoto slova ve smyslu přesvědčení, přitakání, ujištění, tvrzení. Každý den, každý okamžik nám hlavou běží mnoho myšlenek, tvrzení, přesvědčení, v duchu každý z nás používá slovní spojení, kterými hodnotíme, řešíme sami sebe, svůj vzhled, náladu a své činy…...Často jsou tato tvrzení/myšlenky negativní  a pak tato tvrzení používáme sami proti sobě.

Podvědomí je úložištěm informací. Zaznamenává všechno, o čem přemýšlíme a co říkáme. Vkládáme-li do něj negativitu a negativní sdělení, podvědomí pro nás vytváří negativní zážitky a situace. Rozhodneme-li se vkládat do něj samá pozitivní, laskavá a optimistická tvrzení, naše podvědomí nám začne vytvářet a přinášet prospěšné situace, zážitky.Je tedy velmi důležité cíleně pronášet správné, pozitivní afirmace, díky kterým se naše podvědomí  přeprogramuje a pomůže nám soustředit se na naši sílu a na schopnost tvořit si život dle našich přání. Moc afirmací je silná ať už si to uvědomujeme či ne. Afirmace jsou jako semínka zasazená do země. Trvá nějaký čas, než vyrostou do celé své krásy.

Doporučuji sestavit si vlastní afirmace, které vám vyhovují. Tyto afirmace budou obsahovat to, po čem toužíte, čeho chcete dosáhnout, jak chcete vypadat kým chcete být. Důležité je, abyste svým afirmacím věřili. Dobré je spojit afirmace s vizualizací.

Doporučuji říkat si afirmace každý den. Vyberte si třeba jednu či dvě afirmace a opakujte si je několikrát denně, po probuzení, při řízení auta, ve frontě,před spaním, kdykoliv máte chvilku volného času. Afirmace si můžete napsat na počítač, na místo, kam často chodíte…Nechte svoji mysl, aby se jimi často zabývala, budete překvapeni, jak rychle se dostaví výsledky.

 

E-BOOK - AFIRMACE PRO VÁŠ ŠŤASTNÝ ŽIVOT - ZDARMA

Co jsou to afirmace, jak a kdy je používat, příklady osvědčených a oblíbených afirmací a mnoho dalšího v mém novém E-booku. Ráda Vám e-book pošlu zdarma, stačí napsat na dagmar.kriklanova@seznam.cz

 

Zde je několik příkladů afirmací, mnohé z nich často sama užívám:

Dnes jsem vděčná za svůj život.

Dnes je krásný den!

Dělám práci, která mě baví a naplňuje.

Cítím se skvěle!

Peníze ke mně přicházejí snadno a rychle, mám dostatek peněz!

Žiju krásný život plný blahobytu

Jsem zdravá , silná a plná energie!

Vypadám krásně a jsem ve skvělé fyzické kondici!

Každý den se dějí zázraky!

Jsem plná energie!

Každý den se učím novým věcem!

Každý den dostávám skvělé nápady!

Peníze se ke mně přicházejí ze všech stran, z různých zdrojů a v dostatečném množství!

Daří se mi vše, do čeho se pustím!

 Jsem vděčná za své příjmy a za hojnost, které se mi dostává

Dostávám více, než stačím utratit!

Pravidelně odkládám více než 15% svých příjmů.

Bůh se o mne stará a jeho bohatství se projevuje v mém životě.

Mám krásný domov svých snů.

Mám skvělé vztahy se svou rodinou a okolím 

Daruji peníze na charitu a výzkum.

Jsem štědrá a prostředky používám pro dobro své i ostatních lidí.

 Vyzařuje ze mne zdraví, síla a nadšení!

 Jsem charismatická, vyrovnaná, šťastná a nadšená!

Jsem ve vynikající kondici a mám krásnou postavu.

Mám skvělou imunitu.

Jsem dokonale zdravá 

AFIRMACE PODLE LUISY L. HAY:

V nekonečnu života, kde se nacházím, je všechno dokonalé úplné a celistvé.

Věřím v sílu mnohem mocnější než já, která mnou proudí v každém okamžiku každého dne. Otevírám se své vnitřní moudrosti, neboť vím, že v tomto Vesmíru existuje jen jediná Inteligence. Pramení z ní všechny odpovědi, všechna řešení a všechny nové výtvory. Věřím v tuto sílu a Inteligenci, neboť vím, že v pravý čas, na pravém místě a ve správném pořadí mi bude odhaleno vše, co mám vědět, a dostane se mi všeho, co potřebuji.

 

Žiji v harmonii s každým, koho znám. V hloubi mé bytosti je bezedná studnice lásky. Nechávám tuto lásku vyvěrat na povrch. Naplňuje mé srdce, mé tělo,  mou mysl, mé vědomí a celou mou bytost. Vyzařuje ze mě do všech stran a násobena se ke mně vrací zpět. Čím více lásky dávám, tím více jí mám - její zásoby jsou nevyčerpatelné. Když rozdávám lásku, je mi dobře; vyjadřuji tak svou niternou radost.

 

Mám se ráda, a proto s láskou pečuji o své tělo. Láskyplně ho živím, upravuji a oblékám. Odvděčuje se mi zdravím a energií. Mé tělo je můj dobrý přítel. V každé jeho buňce je skryta Boží Inteligence. Naslouchám jeho poselstvím a vím, že mi radí dobře. Jsem vždy v bezpečí, neboť Bůh mě vede a ochraňuje. Jsem ochotná být zdravá a svobodná.

 

Mám se ráda, a proto bydlím v útulném a pohodlném bytě, který uspokojuje všechny moje potřeby. Naplňuji jeho stěny vibracemi lásky, aby každý, kdo do něj vstoupí, tuto lásku pocítil a přijímal jako životadárnou sílu.

 

Jsem zajedno se silou, která mě stvořila. Mám všechny předpoklady k úspěchu. Proudí mnou vše, co potřebuji k tomu, aby se úspěch projevil i v mém životě. Ať  je mi dáno učinit cokoli, bude to úspěšné. Učím se z každé zkušenosti. Jdu od úspěchu k úspěchu. Mou cestu tvoří stupně ke stále větším úspěchům.

 

Mám se ráda, a proto dělám práci, která mě baví, v níž využívám své nadání a schopnosti. Pracuji s lidmi a pro lidi, které mám ráda a kteří mají rádi mě. O mou práci mají lidé zájem. Je po ní velká poptávka, a já si mohu vybrat jen to, co chci dělat. Hodně vydělávám-prací, která mě uspokojuje, která mi činí radost a potěšení.

 

Otevírám se bohatství, které nám poskytuje Vesmír. Uspokojuje všechny mé potřeby a splňuje všechny mé touhy dřív než o to požádám. Bůh mě vede a ochraňuje. Vybírám si jen to, co mi prospívá. Raduji se z úspěchů druhých, neboť vím, že všeho je dost pro všechny. Mé vědomí hojnosti se neustále rozšiřuje a odráží se v mých zvyšujících příjmech Ode všech a odevšad ke mně přichází dobro.

 

Mám se ráda, a proto se ke všem chovám laskavě a s láskou na ně myslím, protože vím, že to, co vydávám, se ke mně znásobeno vrátí zpět. Přivolávám k sobě jen milující lidi, protože jsou obrazem mé osobnosti.

 

Mám se ráda, a proto odpouštím své minulosti a zcela se zbavuji všech svých dřívějších zkušeností. Jsem zcela svobodná. Mám se ráda, a proto bezvýhradně miluji přítomnost a každý její okamžik prožívám pozitivně. Vím, že má budoucnost je harmonická, bezpečná a jasná, protože jsem milovaným dítětem Vesmíru, který o mě teď a navěky laskavě pečuje.

V mém světě je všechno v pořádku.

AFIRMACE PRO KAŽDÝ DEN 1 – VIDEO

AFIRMACE PRO KAŽDÝ DEN 2 - VIDEO

 

Zdroj: Kniha Miluj svůj život – Luisa L. Hay, videa zdroj YouTube