Astrotyp

PRAKTICKÝ NÁSTROJ SEBEPOZNÁNÍ

OSOBNÍ ASTROTYP

Hledáte odpověď na otázky: Kdo jsem? Jaký je můj talent? Jaké jsou mé silné stránky?  Jaký je můj potenciál? Jak žít život v souladu sám se sebou? Jaká profesní oblast je pro mě vhodná? Jaké energie mě ovládají? Jaké potenciální zdravotní zátěže u mě hrozí? S odpovědí na tyto a další otázky vám pomůže  Váš osobní astrotyp.

Když jsem si nechala vyložit  můj osobní astroyp, velice to ovlivnilo můj život. Zůstala jsem v úžsu, jak je to přesné a  najednou uviděla všehhny ty dary, které mi byly naděleny v podobě mých silných stránek, mého velkého potenciálu. Uvědomila jsem si, že své silné stránky beru často jako smozřejmost  a nic výjimečného. Začala jsem s nimi více pracovat, rozvíjet je a být na ně hrdá. Velmi se posílilo moje sebevědomí a mou víru v sebe sama. Astrotyp mi pomohl přijmout mé slabé stránky a zapracovat na nich. Pomohl mi pochopit sebe samu, proč někdy jednám, tak jak jednám. Přestala jsem se srovnávat s druhými, přestala jsem si vyčítat spoustu věcí a přijala se taková, jaká jsem.  Díky odhalení svých energií jsem se odvážila pustit do věcí, které by jinak zůstaly jen snem.

Co díky astrotypu získáte?

N

Získáte sebedůvěru

N

dozvíte se, jaké energie vám vládnou, co vás posiluje a co vyčerpává

N

objevíte své talenty, své vlastnosti a svůj charakter

N

odhalíte své silné a slabší stránky

N

objevíte svůj velký potenciál, své dary

N

zjistíte, jaké profesní oblasti jsou pro vás vhodné

N

pochopíte své chování

N

odhalí vám potenciální zdravotní rizika

N

zjistíte podrobnou a obsáhlou analýzu vaší osobnosti

Čemu se kdy věnovat

Víte, že nás každou hodinu, den, měsíc či rok ovlivňují specifické energie? Každému roku, měsíci, dni a dokonce i hodině vládne podle učení čínské kosmologie určitá osobitá energie. 

Legenda o vzniku čínských znamení

Znamení čínského zvěrokruhu odpovídají jednotlivým rokům podle dvanáctiletého, stále se opakujícího cyklu.

Energie roku 2019 – rok zemského vepře

Podle čínského kalendáře 5. února 2019 započal rok HLINĚNÉHO neboli ZEMSKÉHO VEPŘE.

Zaujala vás tato nabídka?