Astrotyp – co to vlastně je?

 

Hledáte odpověď na otázky: Kdo jsem? Jaký je můj talent? Jaký je můj potenciál? Jak mám žít? Jaká pracovní oblast je pro mě vhodná? S odpovědí na tyto a další otázky vám může pomoci Váš osobní astrotyp.

 

Astrotyp vychází z čínské astrologie a je to jakási analýza osobnosti člověka.

Je to souhrn všech energií, které do nás byly vloženy v okamžiku našeho zrození. Tyto energie jsme okamžikem našeho příchodu na svět přijali za své a vnímáme je velmi silně. Tyto energie nás dále ovlivňují v našem životě. Utváří naše pravé vnitřní já (kdo jsme),

určují, jak se naše energie shodují či neshodují s energiemi kolem nás (vztahy, práce,lidé v našem okolí,čas , prostor, životospráva).  Jsme kombinací všech těchto energií. 

 Astrotyp  je vyjádřením naší potenciality (na co v tomto životě máme a nemáme talent, vlohy..) a umožňuje nám maximálně efektivně využívat naše životní energie, které nám byly dány do vínku navíc oproti jiným lidem. O tyto energie bychom se měli podělit s okolím a využívat je na maximum, jelikož jsou nám dány přirozeně.   Ukáže nám, co nás posiluje a co naopak vyčerpává. Každý z nás v sobě má 5 základních energií (Voda, Dřevo, Země, Oheň a Kov). Z Astrotypu zjistíme, jaké v sobě máme energie navíc a co dělat, abychom si je nevyčerpávali, a tudíž si nekrátili život.

Díky astrotypu poznáme všechny naše vlastnosti, silné i slabé stránky, charakter osobnosti, typologii člověka, naše přirozené talenty. Astrotyp nám také prozradí více o zdravotním zatížení člověka a ukáže nám potenciální rizika nemocí a zátěží našich orgánů. Doporučí vám jaké oblasti profese jsou pro vás nejvhodnější. Výkladem osobního astrotpu  získáte velice podrobnou a obsáhlou analýzu Vaší osobnosti. Najdete zde také základní charakteristiku Vašeho čísla ming kua a také vliv prvků v astrotypu na jednotlivé etapy Vašeho života. Najdete zde také moje doporučení, která z Vašeho astrotypu vyplývají.Přirozený talent nám byl dán proto, abychom jej v životě rozvíjeli a dělili se o něj s okolím, jelikož nám byl dán přirozeně. Využíváním a rozvojem talentu tak určujeme i svoji životní cestu.

Existuje propast mezi naším potenciálem a jeho uplatněním.  Často svůj život prožíváme zdaleka pod své možnosti. Disponujeme schopnostmi mnoha druhů, které často nevyužíváme. Změńme to a začněme využívat svůj potenciál na maximum. 

 

Astrotyp  popisuje několik našich úrovní : mentální a intelektuální úroveň, podstata člověka, naše nitro, síla a emoce, komunikace navenek, fyzická a sexuální úroveň.

Astrotyp nám také prozradí, co si máme vnést do života, abychom se cítili v pohodě.  Je to malování, zpěv, tanec, zahradničení, práce s lidmi nebo nám naopak dělá dobře papírování, studium, analyzování, vedení…Zjistíme, jaká práce je pro nás vhodná. Všechna tato zjištění nám mohou pomoci s naším osobním růstem. 

A také jedna odměna na závěr -  přestaneme si spoustu věcí vyčítat, přestaneme se srovnávat, protože pochopíme, že naše přirozenost je jiná než třeba naší sestry, maminky, partnera, kamaráda… Každý jsme zkrátka originál, který zná svoji cenu, své slabosti,  nemusí se do ničeho nutit,  dělat věci proti sobě a začne si vytvářet harmonii ve svém vlastním bohatém životě.

REFERENCE na výklad osobního astrotypu od mých klientů naleznete ZDE

 

A jak vlastně takový astrotyp vypadá? Podívejte se na UKÁZKOVÝ ASTROTYP Ukázkový astrotyp_fin.doc (1,3 MB)

 

A jak vlastně probíhá výklad astrotypu?

Na výklad si vyhraďte zhruba 1,5 až 2 hodiny svého času. Výklad probíhá v současné době pouze písemnou formou.

Co pro výklad astrotypu potřebuji?

Pro zpracování výkladu budete potřebovat přesné datum narození (den, měsíc a rok) a co nejpřesnější čas narození.

Kolik Vás zpracování a výklad astrotypu bude stát?

V současné době poskytuji pouze detailní písemné zpracování a zaslání mailem za 900 Kč. Písemná forma astrotypu má cca 21 - 30 stránek formátu A4 podle počtu vašich energií. (běžná cena výkladu astrotypu bývá 1000 Kč – 1500 Kč).  

Dárkový poukaz: věnujte dárkový poukaz na výklad astrotypu svým přátelům či blízkým. Je to skvělý a originální dárek. Stačí mě kontaktovat na

dagmar.kriklanova @seznam.cz nebo telefonicky na 602 487 682 a poukaz Vám ráda zašlu .

 

Na osobní astrotyp je také vhodné navázat zpracováním charakteristiky Vašeho čísla Ming kua, které vám odhalí další informace o Vaší osobnosti a může Vám pomoci blíže poznat charakter Vašeho života a jak byste si ideálně měli nastavit jednotlivé oblasti Vašeho života a vnést si tak do života větší rovnováhu. V případě, že jste si nechali vypracovat osobní astrotyp, platí pro vás zvýhodněná cena 250 Kč za písemný výklad. 

 

Chcete znát své přirozené energie, svůj talent a potenciál? Nebo talenty a potenciál vašich dětí? Pak mě stačí kontaktovat na mailu

dagmar.kriklanova@seznam.cz nebo telefonicky na 602 487 682. Ráda vám Váš osobní astrotyp zpracuji.

 

Chcete znát své přirozené energie a talenty TEĎ a začít jich využívat? A nebo toto poznání odložíte raději na jindy?

 

Volba je na Vás!

 

Dáša Křiklanová

Kouč rozvoje osobnosti