Reference klientů na písemný, či osobní výklad astrotypu.

 

Krásný večer, Dáši,

dnes jsem konečně dočetla vámi vypracovaný astrotyp ... a WOW ! tolik pravdy o mně, kterou jsem si měla díky vám možnost uvědomit! 
Rozhodně se k němu budu vracet a myslet na doporučení. S těmi zdravotními problémy je to naprosto přesné. 
K té poznámce, co uvádíte, že bych popírala energii.. tak jsem se projevovala, když jsem byla mladší .. vlastně celé dětství, dospívání a dospělost asi do té doby než jsem měla děti. 
Co se týká duchovní energie, začínám na ní pracovat :) a vlastně už druhým rokem chodím na jogu a mezi mé budoucí cíle určitě patří cesta na východ :) 
 
Ještě jednou moc děkuji a smekám před vámi. ! 
Mějte se krásně 
 
Lucie Nepovímová Korábová

 

Krásný den,milá Dáši,

až dnes jsem kompletně dočetl a porozuměl celému svému osobnímu astrotypu. Neměl jsem v poslední době moc času, a tak jsem si astrotyp rozdělil na menší části a četl jej delší dobu. Nicméně jsem nesmírně spokojen. I když nevím, jak jste to dokázala, dokonale jste mě popsala. I přesto, že se neznáme osobně, jsem nabyl dojmu, že mě znáte velice dobře. V astrotypu jsem našel jak vlastnosti, které jsem měl dříve, tak vlastnosti, které mám nyní.

Chci Vám velice poděkovat, myslím si, že mi astrotyp do budoucna hodně pomůže. Jsem velice vděčný, že jsem narazil na Vaše stránky, a že jste mi dala studentskou slevu a já neváhal s koupí. Jsem velice spokojen s Vaší prací a nemám problém ji doporučit známým.
 
Ještě jednou děkuji a přeji krásný den.

David Homolka

 
Dobrý den Dášo,
Děkuji za astrotypy i za korelat. Spousta věci se mi objasnila a upřímně chvílemi jsem nevěřila jak moc je to presne.
Pročítám to pořad dokola.Váš kontakt moc ráda předávám dál svým blízkým lidem.
 

Magda Jdličková

 

Dobrý den, Dáši,

Děkuji moc za vypracovaný astrotyp, sedí až neuvěřitelným způsobem. S pozdravem

Eva Petrů

 

Dobrý den, Dášo,

Já vůbec neumím slovy popsat, jak obrosvským přínosem pro mě v tuto (pravou) chvíli Váš strotyp je. Všechno do sebe zapadá, mé přednosti, mé slabiny. Jsem po přečtení plná emocí. No a jelikož mi v pravou chvíli zavolala také moje kamarádka a  slyšela můj hlas, dojetí v něm, a pochopení mnohého z mého života, byla reklam na Váš astotyp jaksi hotova :-).

Děkujiiii

Eva Ondroušková

 

Dobrý den,

přečetla jsem si můj astrotyp, který jste mi poslala a bylo to jako by jsme se znaly řadu let. Je to až neuvěřitelně přesné, dokonce i „negativní“ stránky jsem po hlubší úvaze ohodnotila, že je mám, doufám, že ne tak moc rozvinuté :), ale jsou tam. Fakt se neznáme? Díky a děláte to skvěle.

S pozdravem

Ing. Alice Formánková, MBA

 

Dobrý den, Dášo

moc Vám děkuji za vypracovaný astrotyp... všechno přesně sedí a věřím, že mi pomůže naplno využít svůj potenciál.

Děkuji

Vavřinec Hrach

 

Nedávno jsem dostala Astrotyp, který vypracovala Dáša Křiklanová. Přiznám se, že jsem chtěla jen ze zvědavosti vidět, co to vlastně je, a nějak zvlášť jsem tomu nepřikládala váhu.

Když jsem ale projížděla těch 20 poctivě vypracovaných a okomentovaných stránek (kvůli časovému vytížení jsem dala přednost písemné formě výkladu), tak se mi tajil dech. Byla jsem to já pod mikroskopem  - bez všech příkras, natvrdo, „nahá“. Spoustu věcí jsem si uvědomila, že ano, „tak to mám“, a také mě několik věcí utvrdilo, že moje cesta je správná a že k ní můžu využívat svoje silné stránky. Když to shrnu, Astrotyp od Dáši mě posílil a nalil další energii a chuť tvořit.

Jana Černá

 

Moc děkuji za výklad astrotypu, bylo to pro mě velmi zajímavé. Nevěřím tomu, že jste mě nikdy nepoznala :-)…bylo pro mě velmi uvolňující slyšet a číst popis všeho, co u sebe vnímám, jen ne vždy vím, jak s tím dobře naložit…Velmi ráda se do astrotypu víc zahloubím. Důvod, proč jsme Vás o astrotyp poprosila je ten, že podnikám, a přesně až v podnikání se objevily všechny věci!, o kterých jste se zmiňovala. Narážím na to, že neumím asi dobře nakládat se svojí energií. Nápady mě někdy předbíhají a není možné je všechny realizovat. Často dovolím lidem mě zneužívat a přiživovat se na mojí práci – opravdu urputné a na mých nápadech a vzdělaná…opravdu jste to vystihla do detailu! Vnímám potenciál, jen jakoby mě svazuje cosi a brzdí, a pak chvíli pustí, a znova zbrzdí. Mám dvě dětí a bojuju s tím, jak skloubit oboje rodinu I podnikání, aby vše bylo rovnováze. Ještě jednou moc děkuji.

Martina Linková

 

Za sebe jsem z výkladu astrotypu nadšená, protože mi to některé věci potvrdilo a zároveň mě to uklidnilo to, že je to prostě moje osobnost.

Chtěla jsem v některých věcech být jiná, nerozuměla jsem, proč mi něco nejde tak snadno jak to jiným jde.

Uvědomila jsem si, že každý z nás přemýšlíme jinak, a že nemůžu automaticky počítat s tím, že každý to má stejně nastavené nebo, že by jsme to měli mít všichni stejně nastavené.

Taky mě zlobilo, že jsem někdy „líná jak veš“ a někdy „energická jak elektrárna“. No a tak vím, že to ke mně patří a že je zbytečné se trápit. Spíš se sebou pracovat a někdy si i prominout. Děkuji ti Dáši za tvou práci, myslím že je to mravenčí prácička.

Taky, mi pomohlo, že si musím víc stát za svým a nenechat se vtáhnout do něčeho co mi nevyhovuje.

Renata Mazurová

 

S pojmem Astrotyp, jsem se setkala vlastně úplně poprvé a byla jsem překvapená, jak zajímavý a bohatý obsah se pod tímto pojmem skrývá. Moc si nedovedu představit příjemnější a bohatší zasvěcení do "tajemství" astrotypu. Nevím zda-li byl můj pocit správný, ale tak nějak mám dojem, že s každým klientem se nedostanete do takových detailů.... 

 

Můj osobní astrotyp mě pak překvapil (příjemně) tím, že to je mnohem přesnější než popis osobního znamení, ve kterém se člověk narodí. V popisu znamení je mnoho věcí obecných a já se s některými z nich neztotožňuji, ba právě naopak si myslím, že nejsou v mém charakteru. Kdežto astrotyp byl od A do Z mnou. 

 

Opět mi to pootevřelo oči o kousek víc a začala jsem vidět v širších souvislostech proč dělám věci tak, jak je dělám. Občas jsem sama sobě nerozuměla a někdy jsem marně hledala pro své činy důvod. 

Jestli mě výklad posunul? Ano, ale v tuto chvíli ta změna ještě nebude pro okolí tolik patrná. Vždycky jsem tak nějak podvědomě měla pocit, že jediná pomocná ruka je ta, na konci mojí vlastní paže. Jenže to jsem ještě nevěděla, že je mi tahle myšlenka vlastní, avšak nemusí nutně znamenat, že jsem na všechno sama

Astrotyp se mi postavil do cesty ve chvíli, kdy jsem se začala zamýšlet nad tím, že to co dělám mě úplně nenaplňuji, přestože vnější okolnosti jsou docela příznivé a kritéria, která pro práci považuji za důležitá, jsou téměř ve všem splněná... 

Pochopení sebe sama beru jako odrazový můstek. Je to něco jako ... naučit se chodit. Najednou máte úplně jiný pohled na svět kolem sebe a také jiný rozhled. 

Váš výklad astrotypu jsem již doporučila dál. Lidem kolem sebe dávám velmi ráda říkám o rozvoji, o růstu, o poznání a zvlášť když ten zážitek spojení s nimi, byl pozitivní a velmi příjemný.  Takové věci si já pod kabát neschovávám, sdílím je

Leona Bzenecká

 

Dobrý den Dáši, Teda to, co jste dokázala vyčarovat mi trochu vyrazilo dech! Takto obsáhle se mi snad ještě nikdo nevěnoval. Moc děkujuuu. "Zhltla" jsem to jedním dechem a až mi vytryskly slzy z očí.

Neustále se vnitřně zmítám v polaritě. Horko -zima, náboj - apatie, akce- klid.... no prostě jak na lochnesce... nahoru dolu. Docela mě to samotnou štvalo a ptala jsem se (milionkrát...) co se se mnou děje?

Teď se mi trochu ulevilo. On oheň s vodou dohromady, mi to docela názorně ukazuje. Tedy alespoň si to tak vysvětluji. 

Moc si vážím Vašeho času a brilantnímu vypracování. Má to hlavu, patu, je to přehledné a srozumitelné. Děkuji

Zdeňka Svobodová

 
 

Milá Dášo, děkuji Ti za sestavení astrotypu. Překvapilo mě,s jakou přesností jsi dokázala pouze podle dne a hodiny narození popsat to, k čemu jsem se dostávala dlouhé roky životními zkušenostmi, úspěchy i nezdary. Díky astrotypu jsem pochopila, proč se mi něco daří a něco ne, ať se snažím jak chci. A že je mnohem přínosnější, přizpůsobit se své přirozenosti a stát se tak šťastnějším člověkem. Přeji Ti v této práci hodně úspěchů.
Libuše Vráblíková

 

 

Astrotyp bych určitě doporučila dál, jelikož pomůže člověku ujasnit několik věcí z jeho osobnosti a také je to přínos pro poznání sebe samého . Mně určitě pomohl v tom, že žiju správně, tak jak to cítím a energie využívám ku svému prospěchu! Vepřík a buvol dohromady je bomba

Dita Oškerová

 

Nedávno jsem si nechala vypracovat písemný výklad astrotypu.  Mně osobně výklad jednoduše ujistil v tom,co cítím a vím, jen jsem netušila, že je to pro mě třeba opravdu duležité..

Dagmar Danková