EBOOK MALÝMI KROKY ZA VELKÝMI SNY

Průvodce metodou Kaizen – jak malé kroky mohou změnit váš život

Představte si, jaké by to bylo

N

Jednou provždy zhubnout, naučit se jazyk, více číst, zdravěji jíst, smysluplně využívat svůj čas, více sportovat, přestat odkládat...

N

Umět dosáhnout jakéhokoli cíle…

N

Dokázat jakoukoli změnu ve svém životě, o kterou usilujete...

N

Přestat odkládat věci a úkoly...

N

Zbavit se svých zlozvyků...

N

Vytvořit si nové návyky…

N

Umět si splnit každý svůj sen...

N

Udržet si motivaci...

Cena ebooku je 199 249

Myslíte, že je to nemožné?

Opak je pravdou. Věřte, že je to možné. Pomocí metody Kaizen můžete ve svém životě dokázat opravdu velké věci a udělat velké změny.

Pokud se vám stává, že se rozhodnete začít pravidelně cvičit, zhubnou, zdravěji jíst, přestat kouřit, naučit se cizí jazyk nebo změnit nějaký návyk ve svém životě, ale daří se vám často je začít a po pár dnech či týdnech váš elán opadne a vše se vrátí do starých kolejí, pak jste tady na správném místě.

S metodou Kaizen se vám tohle již stávat nebude.

Pokud toužíte dosáhnout nějakého cíle či snu, udělat v životě nebo práci jakoukoli změnu, pak díky principům metody Kaizen můžete opravdu dosáhnout toho, po čem toužíte.

Dobrá zpráva je, že principy Kaizen můžete použít ve svém osobním nebo pracovním životě na zlepšení a dosažení čehokoli.

Co vlastně slovo KAIZEN znamená:

(Kai = změna 改, Zen = k lepšímu, dobrá 善) znamená tedy doslovně „zlepšení“ nebo „změnu k lepšímu“. Podstatou metody Kaizen je snaha o kontinuální, plynulé a nepřetržité zlepšování pomocí malých kroků. Není třeba dělat radikální změny, mnohem účinnější je měnit věci postupně, po malinkatých krocích, ale zato pravidelně.“

Pomocí malých kroků můžete dokázat opravu velké věci. Malé kroky mohou navždy změnit váš život.

 

CO V EBOOKU MALÝMI KROKY ZA VELKÝMI SNY NAJDETE?

N

Proč a jak metoda Kaizen funguje

N

Proč je téměř nemožné selhat, když využijete metodu Kaizen

N

Proč se náš mozek tak často brání změnám a inovacím

N

Jak odblokovat sami sebe při plnění svých cílů tím, že si budete určovat malé a dosažitelné cíle

N

Jak aktivovat naučené techniky a zařadit princip Kaizen do svého každodenního života

N

16 praktických tipů, jak dokázat motivovat sami sebe

N

Jak dosáhnout toho, po čem toužíme

N

Jak pracovat s vizualizacemi a naší myslí

N

Jak si správně klást otázky, které Vám pomohou uspět

Plno praktických tipů a příkladů z praxe, jak pracovat s metodou Kaizen a zařadit ji do svého každodenního života.

Pokud toužíte po změně ve svém životě. Pokud se chcete posunout dál, pak jsem tento ebook psala právě pro vás.

Tento ebook je pro mě srdeční záležitostí a dala jsem si na něm záležet, abych vám mohla předat své know how, díky kterému žiji úžasný a vyrovnaný život. A moc si přeji, abyste i vy žili úspěšný a pohodový život a dokázali si splnit vše, po čem toužíte.

 

Cena ebooku je 199 249 Kč 

Co o ebooku napsali jeho první čtenáři

REFERENCE

Ebook jsem přečetla na jeden nádech. Upřímně, tak rychle jsem ještě knížku nepřečetla (jeden večer a jedno volné dopoledne). Čte se to samo a jsou tam opravdu věci ze života a dává to smysl. Stačí se jen zamyslet a začít metodu Kaizen praktikovat. Knížka přišla ve správný čas, protože se mi zdá, že mám teď mozek zaseklý, přesně jak se tam píše. Bojím se zmiňované „osmitisícovky“, je to moc velký úkol s nejistým výsledkem a vlastně v tuto chvíli nevím, kde začít. Po přečtení ebooku jsem si připadala nabitá energií, odhodlaná odhodit strach z neznámého a jít po krůčcích kupředu.

Kateřina Vávrů

Dáši, chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš Ebook, hezky se čte a hlavně si jako žena vážím těch drobných pasáži ze soukromého života, protože aspoň vidím, ze to jde vše zvládnout i s dětmi, já sice teda žádné nemam, ale motivuje to. Sama jsem začala tento rok s prokrastinaci a hodně mne to posunulo a Vy jste mi těma drobnostma potvrdila, že jsem na správné cestě, i když to není jednoduché. Ale podstatné jsou ty malé kroky, to je fajn.

Helena Řezáčová

Metodu Kaizen znám už delší dobu, ale nikdy jsem jí nevěnovala příliš velkou pozornost. Byla jsem proto docela zvědavá, jestli se v Dášině knížce dozvím něco nového. A musím říct, že mě celá kniha velmi nadchla a překvapila. Je napsaná velmi čtivou a srozumitelnou formou a hodně jsem ocenila spousta praktických příkladů, které v knize jsou. Je také vidět, že to není jen nějaká teorie, kterou si Dáša někde vyčetla, ale z celé knihy je cítit, že Dáša touto metodou přímo žije a ve svém životě ji aplikuje, kde se dá 🙂

V knize jsem našla spoustu inspirace, jak tuto metodu zařadit i do mého života a během jejího čtení jsem začala například praktikovat každodenní cvičení tabata, krůček po krůčku, abych nevylekala slona :-).

Knížka je nabitá pozitivní energií a těžko při jejím čtení odoláte pokušení, začít metodu Kazein používat i ve svém životě. Protože je to vlastně tak jednoduché, stačí vždy začít jedním malým krokem.

Zuzana Zeidlerová

Poradkyně v oblasti čínské kosmologie a sebepoznání, www.zuzanazeidlerova.cz

Kaizen je podle mě skvělá metoda. Když se naučíme využívat sílu pomalych kroků, muzeme se dostat skutečně daleko. Publikací na toto tema v češtině moc k dispozici není a Dáši ebook jednoduše a jasně popisuje, jak dostat kaizen do běžného života a pomoci si v uplne normálních situacích, které každý z nas obcas prožívá a řeší.

Zuzka Svobodová

Kaizen – metoda jež vám ulehčí a zpříjemní život a pomůže vám v tom, že malými kroky zvládnete a dokážete dojít ke všem vaším tajným snům.

Musím upřímně říci, že tento ebook se mnou naprosto souzní. Je napsaný jednoduše a hlavně zdravým selským rozumem. Navíc je obohacený o mnoho praktických rad, které zvládne opravdu každý. Velké plus je dle mého, že sama autorka v knize popisuje, jak do svého života tuto metodu přidala, aby i v době, kdy měla malé děti, na sobě dokázala pracovat a dál si plnit své sny. A jak praví jedno staré přísloví:

“Kdo nechce, hledá důvod, kdo chce hledá způsob.”

Přeji vám ať vám tato metoda přinese mnoho AHA momentů, zjednoduší vám život a pomůže vám v cestě za vašimi sny.

Dita Oškerová

Autorka a fotografka knih Kouzlo léčivých bylinek a blogu Bylinkove snění, http://www.bylinkove-sneni.cz/

Ebook Malými kroky za velkými sny jsem četl jedním dechem. Je velmi čtivě a srozumitelně psaný. Metodu Kaizen jsem neznal a musím říci, že jsem si ji zamiloval a ihned začal využívat ve svém osobním i pracovním životě. Při čtení ebooku prostě není možné odolat tomu, abyste metodu Kaizen ihned nevyzkoušeli v praxi. Ebook Vás nabije energií a touhou začít něco dělat – cítíte potřebu udělat hned alespoň jeden malý krůček ke změně. Najdete zde opravdu mnoho inspirace a tipů z každodenní praxe. Doporučuji přečíst všem, kteří se chtějí pohnout z místa, kteří chtějí něčeho dosáhnout, splnit si nějaký cíl nebo sen, kteří chtějí změnu ve svém životě nebo mají tendenci něco odkládat.

Jan Píbil, PhD, MBA

Kouč, lektor, mentor a jednatel společnosti VRK Academy , VRK Academy www.virtualnirealitnikancelar.cz/

Moje služby: