EBOOK TAJEMSTVÍ MOTIVACE

Průvodce JAK si ZVÝŠIT A UDRŽET SVOU VNITŘNÍ MOTIVACI

ZÍSKEJTE NÁVOD, JAK UMĚT NEJLÉPE MTIVOVAT SEBE SAMA 

  • Zjistěte jaké jsou 3 klíčové otázky maximální produktivity.
  • Naučte se stanovovat si priority
  • Odhalte nejlepší způsoby motivace.
  • Získejte plno osvědčených a funkčních praktických tipů a cvičení jak zvýšit a posilovat svou motivaci.
  • Porazte svého vnitřního kritika a sabotéra
  • Objevte umění sebemotivace
  • Inspirujte se příběhy druhých                                                                                                                                                     

Motivace je jedna z klíčových ingrediencí, která nám často schází k tomu, abychom dosáhli toho, po čem toužíme.  Nedostatek motivace je pak jeden z faktorů, proč často neuspějeme, nebo se vzdáme v půlce, nebo dokonce na začátku cesty. 

Získejte nyní ebook za cenu 149 Kč včetně bonusu ZDARMA. 

 

Cena jen 149 

BONUS ZDARMA

NÁVOD JAK ZVÍTĚZIT NAD ODKLÁDÁNÍM

8 jednoduchých a prověřených tipů, jak zvítězit nad odkládáním

CO V EBOOKU TAJEMSTVÍ MOTIVACE NAJDETE?

N

Nejlepší a osvědčené způsoby sebemotivace

N

Jak si stanovit priority a věnovat se opravdu důležitým věcem

N

Informace o zóně komfortu, učení a stresu a jak se mezi nimi bezečně pohybovat

N

Jak najít své silné PROČ

N

3 otázky maximální efektivity a produktivity

N

Praktické příklady a cvičení pro zvýšení a udržení si své vnitřní motivace na vysoké úrovni

N

Jak být sám sobě tím nejlepším "motivátorem"

N

Jak pracovat se svým vnitřním kritikem a jak ho umlčet

N

23 inspirativních příběhů lidí, kteří překonali nesnáze

N

Motivační kvíz

N

3 klíčové otázky maximální produktivity

N

10 nejčastějších bariér, které nám brání při postupu vpřed a jak si s nimi poradit

Co o ebooku napsali jeho první čtenáři

REFERENCE

E-book Tajemství motivace byl pro mě tak naučný a přínosný, až jsem ho přečetla na jeden zátah. Uvědomila jsem si mnoho věcí a ještě teď mi toho spousta dochází. A protože člověk musí vždy začít u sebe, učím se teď motivovat především samu sebe. K tomu mi slouží jen ty nejlepší způsoby, které mi e-book ukázal, a jeho osvědčené a praktické tipy, které na sobě můžu denně praktikovat. Najednou se tak přede mnou otevírá svět neomezených možností. Tento e-book tedy vřele doporučuji, je napsaný dobře, jednoduše a srdcem.

Vlaďka Oškerová

https://vladka-photography.webnode.cz

Ebook Tajemství motivace se čte doslova sám. Zvládla jsem ho přečíst během jednoho víkendu. Musím říct, že mě ebook správně „nakopnul“ a dodal spoustu inspirace, jak pracovat se svou vnitřní motivací. Je v něm plno praktických cvičení a tipů, které určitě ráda začlením do svého života. Nejpřínosnější pro mě byla kapitola o vnitřním kritikovi a jsem moc ráda, že už vím, jak na něj. Vřele doporučuji všem, kdo se chtějí v životě posouvat a jít si za svými plány 

Petra Nováková

Školnice na základní škole

Výborný ebook, líbilo se mi, že je protkán citáty –  což podtrhuje jeho kvalitu  a taky osobními zkušenostmi. Dobře cílené otázky povzbuzují k zamyšlení jak věci uplatnit ve svém životě.

Četla jsem už více motivačních knih, ale toto je taková “ kapesní příručka pro rychlou první pomoc“ kdy se občas  dostaví vnitřní panika. Jsem za ní vděčná, protože  rychle najdu potřebné myšlenky, které mně opět postaví „na nohy“ když potřebuji. Vřele doporučuji, čtení nezabere moc času a vy cítíte příliv vnitřní motivace. Ještě jednou moc děkuji J

 

Renata Mazurová

Obchodní manažerka

Ebook Tajemství motivace je opravdu velmi motivační čtení a doslova vás nakopne k akci. Je plný inspirace a praktických rad, jak pracovat se svou vnitřní motivací, jak si tuto motivaci dlouhodobě udržet a jak se vypořádat s překážkami, které nám cestu k naším snům a cílům často zpomalují nebo zcela blokují. Asi nejzásadnější pro mě byla kapitola o stanovování priorit, u které jsem si uvědomila, že se vlastně většinu svého času zabývám věcmi, které jsou sice možná užitečné, ale k moji vizi mě zrovna moc neposouvají. Našla jsem v ní spoustu inspirace a praktických doporučení, co musím ve svém přístupu změnit a jak to udělat. Tento velmi čtivě napsaný ebook doporučuji opravdu každému, kdo se chce v životě posunout dál a odhalit tajemství, jak být sám sobě tím nejlepším motivátorem. Protože, jak Dáša velmi trefně v knize zmiňuje… Hledáte-li někoho, kdo vás dokáže nejlépe namotivovat, pak jděte, a podívejte se do zrcadla.

Zuzka Zeidlerová

Poradkyně v oblasti čínské kosmologie a sebepoznání, www.zuzanazeidlerova.cz

Motivace a vytrvalost, to jsou pro mě klíčová slova, které nemůže nahradit nic než zase jen vytrvalost, odhodlanost a víra v sebe sama. Je to hnací síla, která nás nutí vstát ráno z postele, je to něco, co nás žene dál a dál, vstříc svému snu. Když totiž motivaci nemáme a nevíme, proč to či ono děláme, pak jen těžko můžeme dosáhnout svého vytyčeného cíle.
Říká se, že svět je plný vzdělaných lidí. Jen malé procento z nich však dosáhne toho, co chtějí a často neuspějí nebo to úplně vzdají v půlce či dokonce hned na samém začátku cesty, který často bývá nejtěžší. A věřte mi, že motivace se musí posilovat den co den. Neexistuje žádná zázračná metoda. Každý člověk, který chce v životě něčeho dosáhnout, na sobě musí pracovat. Pokud je to i váš případ a jste ochotní pro sebe něco udělat a zapracovat na posílení své vnitřní motivace, pak právě pro vás je určená tato skvěle a jednoduše napsaná elektronická kniha, ve které najdete mnoho posilovacích cviků. Cvičte je důsledně a uvidíte, že se co nevidět stanete sami sobě tím nejlepším motivátorem, roztleskávačem a „nakopávačem“.

Dita Oškerová

Autorka a fotografka knih Kouzlo léčivých bylinek a blogu Bylinkove snění, http://www.bylinkove-sneni.cz/

Moje služby: