Koučink

Koučink

Udělali byste rádi výraznější pokrok ve vašem osobním či pracovním životě? Potřebujete se ve svém životě pohnout z místa? Potřebujete udělat změnu? Dosáhnout nějakého konkrétního cíle? Zbavit se strachu? Skoncovat s odkládáním? Učíte se cizí jazyk, ale už několik let jste v kurzu pro začátečníky? Pak právě pro vás je určen koučink.

Proč koučink funguje?

Většina z nás o svém životě uvažuje a přemýšlí z hlediska aktuálního okamžiku. Tedy toho, co je důležité především dnes, v tento okamžik.  Pak se snadno může stát, že se neumíme na situaci podívat z nadhledu, máme omezené vidění a vnímání a nevidíme strategický úhel pohledu na danou věc.

Co je to koučink a kdo je to kouč?

N

Koučink je skvělá metoda, jak odhalit vaše netušené zdroje a využít váš plný potenciál

N

Kouč Vás správnými a cílenými otázkami dovede k optimálním řešením a odpovědím, které máte ukryté v sobě, jen si to neuvědomujete.

N

Kouč vám pomůže podívat se jiným úhlem pohledu, směrem, kterým se ještě nedívali. Vyvést vás ze zaběhnutých kolejí a automatického myšlení.

N

Kouč ví, že vy jste tím největším a nejdůležitějším expertem na sebe sama. Znáte sami sebe, své silné a slabé stránky, své možnosti a bariéry. Znáte oblast, kterou chce řešit.

N

Kouč je Vaším průvodcem na cestě k: dosažení vašich cílů, rozvoji vašich schopností, ujasnění si hodnot a priorit, k odhalení vašeho talentu, nalezení řešení problémů a situací, splnění cílů a snů a mnoho dalšího.

N

Koučování nám umožňuje uvědomit si realitu, převzít za svá rozhodnutí zodpovědnost a podívat se na problémy a možnosti řešení z jiné stránky, než jste zvyklí.

N

Koučování je založeno na vzájemné důvěře a pozitivním zaměření.

Zaujala vás tato nabídka?