KURZ KRESLENÍ PRAVOU MOZKOVOU HEMISFÉROU TUŽKA

Většina lidí si myslí, že neumí kreslit. Není to však pravda. Věřili byste, že za 2 dny nakreslíte vlastnoručně portrét?

Nevěříte? Přijďte a přesvědčte se, jaké schopnosti se ve Vás skrývají. Každý člověk se může naučit kreslit během pouhých dvou dnů.

Jediné, co k tomu potřebujete, jsou Vaše ruce, mozek a chuť zkusit něco nového. Říká se tomu kreslení „pravou“ mozkovou hemisférou. Ke kreslení nepotřebujete žádný zvláštní talent, nebo nadání. Potřebujete jen vědět, jak na to. Kreslit totiž umí každý, kdo má ruce. Prohlédněte si naši FOTOGALERII portrétů PŘED  a PO kurzu.

KURZ KRESLENÍ SUCHÝM PASTELEM

Naučte se přenést barevný svět na papír a procítit barvy. Můžete si pak vyzdobit svůj byt svou kreativní tvorbou! Během dvoudenního semináře si nakreslíte několik obrázků a druhý den si odnesete také první portrét nakreslený pastelem formátu A3. Tento seminář je pokračováním kurzu „Tužka“, ale není to podmínkou.

Nakreslíte si 3 obrázky, zátiší, ovoce, zvíře nebo můžete mít svojí předlohu. Naučím vás nanášet pastel na čtvrtku a pracovat s barvami.

V ceně kurzu jsou zahrnuty veškeré pomůcky, káva, čaj. Přijďte si odpočinou, ponořit se do světa barev a nakreslit si vlastní obrázky. Předlohy např.západ slunce, zátiší, krajiny, zvířata… jsou k dispozici na místě. Můžete mít však vlastní předlohu.

Termín konání: Bude probíhat ve 2. polovině roku 2019. Pokud máte o kurz zájem napište  mi

Místo konání kurzu: PRAHA – VÝCHOD, MŠ Sibřina, Říčanská 100, Sibřina

Cena kurzu: akční cena 1399 Kč (běžně 1999 )

Co si vzít s sebou: přezůvky, svačinu, pití a dobrou náladu, případně vlastní předlohu

Co Vás čeká?

N

Probudíte v sobě kreativitu a objevíte skryté schopnosti a dovednosti

N

Naučíte se správně vnímat všechny tvary, linie, barvy a stíny

N

Naučíte se vnímat a vidět věci okolo takové, jaké skutečně jsou

N

Naučíte se, jak používat tužku při kresbě a kreslící techniky

N

Poznáte, že kreslení je vhodná forma relaxace

Zaujala vás tato nabídka?