MING KUA

Ming Kua neboli osobní číslo člověka se stanoví na základě data Vašeho narození. Rok narození má svou specifickou energii, a pokud jsme s ní v harmonii, dokážeme využít její příznivé vibrace, které nás provedou naším životem. Učení Ming kua vychází z tradičního čínského učení Feng - shui, v rámci kterého byl vytvořen systém 9 čísel KUA, která nám pomáhají dosáhnout naší životní rovnováhy a harmonie. 

Co je to číslo Ming Kua? Je to základní číslo, které ovlivňuje náš život. Je důležité pro pochopení sebe samého a pomůže nám prohloubit sebepoznání. Vaše číslo Kua Vám ukáže, co Vám v životě potenciálně přinese nejvíce spokojenosti  v různých oblastech Vašeho života (práce, kariéra, domov, přátelé, rodina...). Je také ukazatelem k vašemu pocitu vnitřního naplnění na Vaší životní cestě.

Každý z nás má v životě jiné předpoklady, talenty i výzvy. Stačí je jen nalézt a správně využít a samozřejmě také záleží, jak se svými talenty naložíme, zda využijeme zejména naše kladné stránky, či vyzdvihneme ty záporné.  Vztahy, práce, peníze, osobní rozvoj, zdraví – to všechno jsou nezbytné součásti našeho života, které je třeba mít v rovnováze, abychom prožívali harmonický a vyrovnaný život.

Ming Kua také udává charakter našeho života, v čem bychom svoje talenty, které zjistíme ideálně díky Astrotypu, měli uplatnit. Ukazuje nám také, jaké máme podstatné charakterové vlastnosti, náš převládající vzor života, citový život, přístup k práci, partnerovi, sociální chování atd. Toto číslo je Vaše nejdůležitější číslo a je spojeno s Vaší nejhlubší energií.

 

Ming kua pracuje s 9 základními oblastmi života:

Dle základní tabulky PAKUA (Bagua), nebo li magického čtverce nazývaného také LO SHU, máme v našem životě 9 základních životních oblastí, mezi kterými by měla být rovnováha a my mezi ně potřebujeme rozdělit rovnoměrně svou energii a čas. Těmito oblastmi jsou:

 

Čtverec 1 – životní cesta, kariéra

Čtverec 2 – vztahy, manželství, partnerství

Čtverec 3 – rodina, tradice, minulost, kořeny

Čtverec 4 – hojnost, rozmanitost, bohatost života, vymezení se

Čtverec 5 – já, poznání sebe sama, zdraví, štěstí

Čtverec 6 – pravidla, řád, systém, nápomocní přátelé

Čtverec 7 – vytváření nového, budoucnost, tvořivost, děti, radost

Čtverec-8– zázemí, domov, duchovní vědění, přeměna vědomostí ve zkušenosti

Čtverec 9 – Naplnění snů a vizí, sláva, vnitřní naplnění

 

Podle teorie čísla Ming kua působí prostor a čas jinak na muže a jinak na ženy. Proto muž a žena narození ve stejném roce tedy mají každý jiné osobní  číslo ming kua. Také každý rok má svoje číslo ming gua a dle toho v jaké oblasti se daný rok nachází Vaše číslo, tak tato oblast pro Vás může být daný rok významná a měli byste jí věnovat svoji zvýšenou pozornost.

Pokud byste rádi znali výklad svého osobního  Ming Kua, pak stačí si ho objednat mailem na dagmar.kriklanova@seznam.cz nebo telefonicky na 602 487 682.

Kompletní výklad Vašeho Ming kua neboli osobního čísla zašlu písemnou formou a cena je 450 Kč. Písemný výklad má cca 22 - 26 stránek A4. Pro výklad Ming kua je samozřejmě ideální, pokud znáte svůj osobní Astrotyp, ale není to nezbytné. V případě, že jste si nechali vypracovat osobní astrotyp, platí pro vás zvýhodněná cena 250 Kč za zpracování osobního Ming kua.