DOPORUČENÉ FILMY A VIDEA:

 

POSELSTVÍ NADĚJE - střihový dokument o možné podobě našich zítřejších životů 

Velmi inspirativní video o naší sounáležitosti s Vesmírem, o fungování srdce a mozku, o tom, jak si vytváříme naši realitu svými myšlenkami a emocemi.  Video o tom, jak by mohly vypadat naše životy a vůbec život na naší nádherné modré planetě.  Je to jen na každém z nás, zda se rozhodne dávat svou pozornost energii a lásce, vděčnosti a pomoci, nebo nenávisti,  katastrofám, pomluvám, souzení…. ROZHODNUTÍ NA JE VÁS!

zdroj: www.youtube.com

VIDEO

 VIDVIOVI

 

NÁŠ DOMOV  - film o putování duše

Krásný film o člověku, který umře a poznává svět jako "duše z druhého břehu". Film byl natočen podle knihy Chico Xaviera, která popisuje život jeho duchovního učitele - duše, se kterou byl Chico Xavier ve spojení. 2010.

zdroj: www.youtube.com

FILM

 

NÁDHERNÁ ZELENÁ - Stručně o filmu, zdroj internet:

,,Představte si svět, ve kterém jsou všichni lidi k sobě dobří, laskaví, dělí se o všechno společně, nepotřebují peníze a žijí v souladu s přírodou. Nemožné ?
Tak se podívejte na francouzský film z roku 1996, který byl zakázaný vysílat v televizi po celé Evropské unii, i přes to, že v něm hrají i známí herci jako Vincent Lindon a Coline Serreau. Film je humornou sondou do naší společnosti a nebojí se o ní otevřeně mluvit."
 
,,Film Nádherná zelená neuvidíte nikdy v televizi ani v kině. Nenajdete ho v žádném obchodě a není ani uveden v žádné oficiání filmové databázi. Film byl zakázán v celé Evropské unii, i přes to, že v něm hrají i známí herci jako Vincent Lindon a Coline Serreau."
 
,,...Je to film, ktorý hovorí otvorene o našej spoločnosti. S humorom vykresľuje aký je nesprávny dnešný pohľad na tento svet. Mnohí ľudia už dávno tušili, že niečo nie je v poriadku, ale tento film si nedáva servítku pred ústa a nebojí sa povedať že chorá je naša spoločnosť, ktorá nevie čo je láska, že chorá je naša veda a technika, naše stravovanie, politika a najmä to, že ešte stále používame peniaze.
Avšak toto nie je tragédia, ale komédia, ktorú nemohli stráviť politici a iní mocipáni, preto tento film zakázali. Nie cenzúrou, ale tým, že sa nikde nevysiela a takmer nikde sa o ňom nepíše. Čo nemáte vedieť Vám jednoducho nie je oznámené. To je cenzúra kapitalizmu."
 

 

VODA - ANOMÁLIE, KTERÁ UMOŽNILA ŽIVOT - výborný a dechberoucí dokument

Nové zásadní poznatky, revolučně měnící naše pochopení nejrozšířenější přírodní látky na planetě... Víme, jaké tajemství v sobě tato přírodní síla skrývá? - Voda jako matka života, voda jako geniální superpočítač, voda jako médium s vlastní pamětí i reakcemi... Až šokující výsledky bádání vědců z Ruska i ze světa, kteří nezaujatě a bez předsudků zkoumají vlastnosti a podivuhodné chování VODY

https://www.youtube.com/watch?v=zypdBkzh8hA (zdroj YouTube)

 

MILUJ SVŮJ ŽIVOT 1 - Rozhovor s Luis L Hay

www.youtube.com/watch?v=iZWkNNzeo9k

 

MILUJ SVŮJ ŽIVOT 2 - Rozhovor s Luis L Hay

www.youtube.com/watch?v=EJV5DoUom_Y&feature=related

 

VIDEA S RANDYM GAGEM - PROSPERITY TV

video Vy za to stojíte , video Přestaňte se sabotovat , video Strach z neúspěchu , video Kosmická síla zvyku