Osobní číslo Ming Kua

OSOBNÍ ČÍSLO MING KUA

Ming Kua neboli osobní číslo člověka se počítá z data vašeho narození. Rok narození má svou specifickou energii, a pokud jsme s ní v harmonii, dokážeme využít její příznivé vibrace, které nás provedou naším životem. Učení Ming kua vychází z tradičního čínského učení Feng – shui, v rámci kterého byl vytvořen systém 9 čísel KUA, která nám pomáhají dosáhnout naší životní rovnováhy a harmonie.

Číslo Ming Kua je základní číslo, které ovlivňuje náš život. Je důležité pro pochopení sebe samého a pomůže nám prohloubit sebepoznání. Vaše osobní číslo Vám ukáže jak si správně nastavit všech 9 základních životních oblastí jako  je práce, vztahy, domov, přátelé, rodina, budoucnost, sny a vize… a žít život v harmonii. Je také ukazatelem k vašemu pocitu vnitřního naplnění na Vaší životní cestě.

Ming kua je naše základní číslo, které ovlivňuje náš život. Je důležité pro pochopení sebe samého a pomůže nám prohloubit sebepoznání. Vaše číslo Ming kua Vám ukáže, co vám v životě potenciálně přinese nejvíce spokojenosti  v různých oblastech Vašeho života (práce, kariéra, domov, přátelé, rodina…).

Každý z nás má v životě jiné předpoklady, talenty i výzvy. Stačí je jen nalézt a správně využít. Samozřejmě také záleží, jak se svými talenty naložíme, zda využijeme a zúročíme.  Vztahy, práce, peníze, osobní rozvoj, zdraví – to všechno jsou nezbytné součásti našeho života, které je třeba mít v rovnováze, abychom prožívali harmonický a vyrovnaný život.

Číslo ming kua také udává charakter našeho života, v čem bychom svoje talenty, které zjistíme ideálně díky Astrotypu (prolink), měli uplatnit.  Toto číslo je Vaše nejdůležitější číslo a je spojeno s Vaší nejhlubší energií.

Ming kua pracuje s 9 základními oblastmi života:

Podle základní tabulky PAKUA (Bagua), nebo li magického čtverce nazývaného také LO SHU, máme v našem životě 9 základních životních oblastí, mezi kterými by měla panovat rovnováha a my mezi ně potřebujeme rozdělit rovnoměrně svou energii a čas.

Těmito oblastmi jsou

N

životní cesta, kariéra

N

vztahy, manželství, partnerství

N

rodina, tradice, minulost, kořeny

N

hojnost, rozmanitost, bohatost života, vymezení se

N

já, poznání sebe sama, zdraví, štěstí

N

pravidla, řád, systém, nápomocní přátelé

N

vytváření nového, budoucnost, tvořivost, děti, radost

N

zázemí, domov, duchovní vědění, přeměna vědomostí ve zkušenosti

N

naplnění snů a vizí, sláva, vnitřní naplnění

Podle teorie čísla Ming kua působí prostor a čas jinak na muže a jinak na ženy. Proto muž a žena narození ve stejném roce tedy mají každý jiné osobní číslo ming kua. Také každý rok má svoje číslo ming kua a dle toho v jaké oblasti se daný rok nachází vaše číslo, tak tato oblast pro vás může být daný rok významná a měli byste jí věnovat svoji zvýšenou pozornost.

Kolik mě bude výklad stát?

Kompletní výklad Vašeho osobního čísla ming kua zašlu písemnou formou. Cena výkladu je 450 Kč. Písemný výklad má cca 22 – 26 stránek A4. Pro výklad ming kua je samozřejmě ideální, pokud znáte svůj osobní astrotyp (prolink), ale není to nezbytné. V případě, že jste si nechali vypracovat osobní astrotyp, platí pro vás zvýhodněná cena 250 Kč za zpracování osobního Ming kua.

Zaujala vás tato nabídka?