Partnerský korelát

KORELÁT – co to vlastně je?

PARTNERSKÝ KORELÁT

Odhalte, jaké energie vládnou vašemu vztahu. Jak si nastavit harmonický vztah. Co vašemu vztahu prospívá a čemu se naopak vyhnout . Jak lépe porozumět jeden druhému. Co Váš vztah posiluje a co ho naopak vyčerpává. Zjistěte, jaká od sebe můžete mít očekávání. Kdo z Vás má energetickou převahu. Kde mezi Vámi mohou vznikat konflikty a jak jim můžete předcházet

Řešením pro vás může být partnerský korelát, který nám pomáhá lépe porozumět a zorientovat se v mezilidských vztazích – a to jak ve vztazích partnerských, tak i rodičovských, přátelských, pracovních a jiných. Ať už partnerský, rodičovský či jiný Korelát nám ukáže, jaké energie jsou mezi námi a jak je využít k harmonizaci, rozvoji a pochopení vztahu. Může nám pomoci také řešit partnerské problémy v již existujících vztazích.

 Samozřejmě je velmi přínosné, ale ne nezbytné, pokud oba partneři znají svůj osobní astrotyp.

Ve vztazích ať už partnerských klientských rodičovských či pracovních máme často nějaká očekávání od druhé strany a pak jsme často zklamáni, cítíme se nepochopeni. Neuvědomujeme si, že každý je individualita a každý má svou přirozenost nastavenou jinak. Druhý člověk na to nemusí mít správné energie, aby naše očekávání naplnil. Poznáním rozdílnosti druhého člověka pak často pochopíme, že nám dotyčný nedělá určitě věci schválně a že se prostě chová tak, jak je mu přirozené.  

Díky korelátu lidé vzájemně poznají své přirozené energie a nastavení, uleví se jim a přestanou si brát spoustu věci osobně, spoustu věcí si vyčítat a začnou se více respektovat. Například člověk se silným elementem ohně asi nebude moc holdovat zimním sportům a naopak partner se silným elementem vody nemusí chápat, proč jeho partner/partnerka nemá ráda lyžování. Člověk s energií Koně jen těžko bude chtít strávit den válením se nic neděláním a naopak člověk se silnou energií Vepře asi nebude nakloněn celodenní námaze.

Díky korelátu se dozvíme

N

co našemu vztahu dělá dobře

N

co si do vztahu dodávat, co v něm podporovat a posilovat

N

čemu se naopak raději vyhýbat

N

ukáže nám, jakým způsobem se bude vztah vyvíjet

N

kdo z partnerů má silnější energie

N

kdo koho bude v jaké oblasti ovlivňovat

N

jaká očekávání mohou mít partneři navzájem

N

čemu by se měli věnovat společně

Koreláty ale nejsou jen o partnerských vztazích. Mohou nám pomoci zvládnout i výchovu dětí, pochopit proč si nerozumíme s kamarádkou či kolegou v práci, proč nezvládáme svého podřízeného nebo proč nevycházíme se svým šéfem. Rozborem jednotlivých rovin v korelátu zjistíme, případné disharmonie, např. v oblasti komunikační nebo třeba životních hodnot. Korelát můžete také využít pří výběru pracovníků, či sestavování pracovních týmů. Porovnáním a popsáním energií, které působí v jakémkoliv vztahu, zjistíte možnosti, jak vytvořit spokojené, harmonické, láskyplné a naplněné vztahy se svým okolím.

Kolik mě bude výklad korelátu stát? Cena za zaslání písemně zpracovaného korelátu zaslaném na e-mail je 600 Kč. Písemný výklad bývá zhruba na 12 – 17 stránek formátu A4.

Moje služby: