Reference Astrotypy

ZPRÁVY OD VÁS

REFERENCE ASTROTYP

Dobrý den Dáši, Teda to, co jste dokázala vyčarovat mi trochu vyrazilo dech! Takto obsáhle se mi snad ještě nikdo nevěnoval. Moc děkujuuu. „Zhltla“ jsem to jedním dechem a až mi vytryskly slzy z očí.

Neustále se vnitřně zmítám v polaritě. Horko -zima, náboj – apatie, akce- klid…. no prostě jak na lochnesce… nahoru dolu. Docela mě to samotnou štvalo a ptala jsem se (milionkrát…) co se se mnou děje?

Teď se mi trochu ulevilo. On oheň s vodou dohromady, mi to docela názorně ukazuje. Tedy alespoň si to tak vysvětluji.

Moc si vážím Vašeho času a brilantnímu vypracování. Má to hlavu, patu, je to přehledné a srozumitelné. Děkuji, děkuji, děkuji, opravdu.
Zdeňka Svobodová

 

Dáši, velice děkuji za Váš opravdu detailní a skvěle zpracovaný výklad osobního astrotypu. Mohu Vám říci, že jsem při čtení zůstala v úžasu, jak  přesné to je. Najednou jsem uviděla všechny ty dary, které mi byly naděleny v podobě mých silných stránek, mého velkého potenciálu. Uvědomila jsem si, že své silné stránky beru často jako samozřejmost  a nic výjimečného. Začala jsem s nimi více pracovat, rozvíjet je a být na ně hrdá a už ted vidím velký posun. Velmi se posílilo moje sebevědomí a mou víru v sebe sama. Astrotyp mi pomohl pochopit sebe samu, proč někdy jednám, tak jak jednám. Přestala jsem se srovnávat s druhými, vyčítat  si spoustu věcí a přijala se taková, jaká jsem.  Odvážila jsem se pustit do věcí, které by jinak zůstaly jen snem. Velice Vám děkuji.

Petra Jedličková

Za sebe jsem z výkladu astrotypu nadšená, protože mi to některé věci potvrdilo a zároveň mě to uklidnilo to, že je to prostě moje osobnost.

Chtěla jsem v některých věcech být jiná, nerozuměla jsem, proč mi něco nejde tak snadno jak to jiným jde.

Uvědomila jsem si, že každý z nás přemýšlíme jinak, a že nemůžu automaticky počítat s tím, že každý to má stejně nastavené nebo, že by jsme to měli mít všichni stejně nastavené. Taky mě zlobilo, že jsem někdy „líná jak veš“ a někdy „energická jak elektrárna“. No a tak vím, že to ke mně patří a že je zbytečné se trápit. Spíš se sebou pracovat a někdy si i prominout. Děkuji ti Dáši za tvou práci, myslím že je to mravenčí prácička.

Taky, mi pomohlo, že si musím víc stát za svým a nenechat se vtáhnout do něčeho co mi nevyhovuje.
Renata Mazurová

 

Milá Dášo, moc děkuji za astrotyp. Snažím se jím probírat a je toho dost k posuzování. Můj první dojem, z toho co jste vytvořila, že jste asi celý můj život seděla vedle mne, sledovala a dělala si poznámky, jak co dělám a reaguji. Pak jste to sepsala. Nemohlo to tak být a tak jste použila svoji schopnost proniknout do něčeho a někde získat čím je to dáno. Tak je to přesné.
Ing. Pavel Beran

 

Moc děkuji, bylo to pro mě velmi zajímavé. Nevěřím tomu, že jste mě nikdy nepoznala…bylo pro mě velmi uvolňující slyšet a číst popis všeho, co u sebe vnímám, jen ne vždy vím, jak s tím dobře naložit…Velmi ráda se do astrotypu víc zahloubím.

Důvod, proč jsme Vás o astrotyp poprosila je ten, že podnikám, a přesně až v podnikání se objevily všechny věci!, o kterých jste se zmiňovala. Narážím na to, že neumím asi dobře nakládat se svojí energií. Nápady mě někdy předbíhají a není možné je všechny realizovat. Často dovolím lidem mě zneužívat a přiživovat se na mojí práci – opravdu urputné a na mých nápadech a vzdělaná…opravdu jste to vystihla do detailu!

Vnímám potenciál, jen jakoby mě svazuje cosi a brzdí, a pak chvíli pustí, a znova zbrzdí. Mám dvě dětí a bojuju s tím, jak skloubit oboje rodinu I podnikání, aby vše bylo rovnováze. Ještě jednou moc děkuji.

Martina Linková

Krásný den, Dášo, musím říct, že výklad astrotypu mě velmi zaujal. Mám rozbory z jiných systémů, vše je vždy určitý pohled z nějakého směru. Ale u astrotypu mi to přijde komplexní, je vysvětlené do jaké kategorie to spadá a je tam jasně rozpoznatelný různý vliv prvků/zvířat. Ve všem jsem se našel, jen častěji spíše v těch negacích, nenaplnění, kdy o tom vím, ale nedělám to apod.
Takže jsem opravdu nadšený a je to pro mě velmi užitečné a přínosné. Děkuji.

Oldřich Dvořák

 

Nedávno jsem dostala Astrotyp, který vypracovala Dáša Křiklanová. Přiznám se, že jsem chtěla jen ze zvědavosti vidět, co to vlastně je, a nějak zvlášť jsem tomu nepřikládala váhu.

Když jsem ale projížděla těch 28 poctivě vypracovaných a okomentovaných stránek, tak se mi tajil dech. Byla jsem to já pod mikroskopem  – bez všech příkras, natvrdo, „nahá“. Spoustu věcí jsem si uvědomila, že ano, „tak to mám“, a také mě několik věcí utvrdilo, že moje cesta je správná a že k ní můžu využívat svoje silné stránky. Když to shrnu, Astrotyp od Dáši mě posílil a nalil další energii a chuť tvořit.

Jana Černá

 

S pojmem Astrotyp, jsem se setkala vlastně úplně poprvé a byla jsem překvapená, jak zajímavý a bohatý obsah se pod tímto pojmem skrývá. Moc si nedovedu představit příjemnější a bohatší zasvěcení do „tajemství“ astrotypu. Nevím zda-li byl můj pocit správný, ale tak nějak mám dojem, že s každým klientem se nedostanete do takových detailů….

Můj osobní astrotyp mě pak překvapil (příjemně) tím, že to je mnohem přesnější než popis osobního znamení, ve kterém se člověk narodí. V popisu znamení je mnoho věcí obecných a já se s některými z nich neztotožňuji, ba právě naopak si myslím, že nejsou v mém charakteru. Kdežto astrotyp byl od A do Z mnou.

Opět mi to pootevřelo oči o kousek víc a začala jsem vidět v širších souvislostech proč dělám věci tak, jak je dělám. Občas jsem sama sobě nerozuměla a někdy jsem marně hledala pro své činy důvod.

Jestli mě výklad posunul? Ano, ale v tuto chvíli ta změna ještě nebude pro okolí tolik patrná. Vždycky jsem tak nějak podvědomě měla pocit, že jediná pomocná ruka je ta, na konci mojí vlastní paže. Jenže to jsem ještě nevěděla, že je mi tahle myšlenka vlastní, avšak nemusí nutně znamenat, že jsem na všechno sama

Astrotyp se mi postavil do cesty ve chvíli, kdy jsem se začala zamýšlet nad tím, že to co dělám mě úplně nenaplňuji, přestože vnější okolnosti jsou docela příznivé a kritéria, která pro práci považuji za důležitá, jsou téměř ve všem splněná…

Pochopení sebe sama beru jako odrazový můstek. Je to něco jako naučit se chodit. Najednou máte úplně jiný pohled na svět kolem sebe a také jiný rozhled.

Váš výklad astrotypu jsem již doporučila dál. Lidem kolem sebe dávám velmi ráda říkám o rozvoji, o růstu, o poznání a zvlášť když ten zážitek spojení s nimi, byl pozitivní a velmi příjemný.  Takové věci si já pod kabát neschovávám, sdílím je
Leona Bzenecká

 

Astrotyp bych určitě doporučila dál, jelikož pomůže člověku ujasnit několik věcí z jeho osobnosti a také je to přínos pro poznání sebe samého

Mně určitě pomohl v tom, že žiju správně, tak jak to cítím a energie využívám ku svému prospěchu! Vepřík a buvol dohromady je bomba ))
Dita Oškerová

Nedávno jsem si nechala vypracovat písemný výklad astrotypu.  Mně osobně výklad jednoduše ujistil v tom,co cítím a vím, jen jsem netušila, že je to pro mě třeba opravdu duležité…
Dagmar Danková