Reference koučink

ZPRÁVY OD VÁS

REFERENCE KOUČINK

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ KOUČINK:

Dáši, já pořád nemám slov, kterými bych vyjádřila, jak moc jste mě motivovala, pomohla mi a otevřela mi oči :o) Moc děkuji za každý Váš koučovací e-mail, za každé povzbudivé slovo… Moc si toho vážím a velice ráda s Vámi zůstanu v kontaktu :-) asi mi budou Vaše zprávy teď moc chybět, taková krásná světýlka to byla :-) 

Katka Dvořáková

 

Dobrý den, Dášo,

Na našem celém koučovacím sezení pro mě bylo nejpřínosnější, nabytí pocitu, že pozitivní změna je možná. Jsem pořád hodně „připevněná“ k zaběhlým kolejím a asi se to hned tak nezmění. Ale aspoň vím, že je možné to změnit. Nyní vím, že to zvládnu. Velmi přínosné pro mě bylo začít s kouskováním úkolů. Hlavně v oblasti péče o domácnost. I malé kroky jsem e naučila oceňovat, chválit se za ně a dodávají mi povzbuzení. Koučovací sezení splnila moje očekávání. Neměla jsem s  žádnou formou koučování zkušenosti. „Povídání si“ s Vámi bylo velmi příjemné, neměla jsem problém s otevřeností. Bylo by skvělé umět sama se sebou pracovat tak, abych dokázala koučink sama sebe. Takovýto „rozhovor“ s člověkem se zkušenostmi, tipy, nápady mi dal hodně a někdy v budoucnu bych ráda pokračovala v koučinku s Vámi. Moc Vám děkuji.

Iva Harmáčková

Dobrý den, Dášo, jsem vděčná za naše e-mailová koučinková sezení. Byla pro mě velmi přínosná. Nejvíc oceňuji Váš nadhled, podporu, lásku a pohotovost reagovat pozitivně na jakoukoli životní situaci. Je to nakažlivé a velmi jsem to potřebovala :). Fascinuje mě, jak pomocí vhodných otázek dokážete, aby klient vlastně našel řešení a odpověděl si na ně sám. Cítím to jako velmi správné, protože žádná dobrá rada nemusí být dobrá, pokud s ní člověk nerezonuje, pokud necítí, že to tak chce ve svém životě dělat a mít.

Našla jsem odvahu k velkým životním změnám. Uklidňuje mě, že i velké změny se dají dělat pomocí malých kroků a malých otázek metody Kaizen. Snažím se posilovat víru, že to dokážu. Pravidelně pracuju na tom, co mohu změnit. Na úrovni duše mi nejvíce pomáhají meditace a automatická kresba. Na úrovni mysli to byl koučink a jsou Vámi poskytnuté či doporučené materiály. Na úrovni těla jsou to procházky v přírodě. Děláte věci, které mají smysl a děláte je skvěle. Ze celého srdce Vám děkuji a přeji Vám krásný život!

Veronika Sharp

 

Dáši, chtěla bych ti ještě jednou moc poděkovat za naše první (a doufám, že ne poslední) koučovací sezení. Zdá se, že jsi mi tak trochu otevřela oči a nasměrovala mně tím správným směrem. Začínám věřit, že každý máme svůj život „ve svých rukou“ a můžeme ho nějak ovlivnit a zlepšit. Ostatní lidi nezměníme, ale když změníme náš pohled nebo vztah k těm ostatním, prostě změníme sami sebe, možná se začnou dít zázraky.

Od našeho sezení uběhlo něco přes týden a určitě to nebyla ztráta času a myslím, že mně to posunulo někam dál a moc mi to pomohlo. I když jsem se posunula zatím jen o krůček, mám ze sebe dobrý pocit a snažím se dívat na věci z té lepší stránky a myslet pozitivně. Od minulého týdne jsem byla dvakrát cvičit (mám permanentku, takže ve cvičení hodlám pokračovat), snažím se radovat z maličkostí, třeba jen z toho, že mi kvete orchidej atd.

Myslím, že to co děláš má smysl, určitě v tom pokračuj. Důležité je také to, že je vidět, že chceš lidem pomáhat a myslíš to upřímně a ne jen za účelem finančního výdělku. Sezení bych doporučila každému a hned by bylona světě o pár šťastnějších lidí více. Zatím se měj hezky a těším se na příště

Martina Příhodová

 

Dobrý den Dášo,

chtěla bych Vám moc poděkovat za koučovací hodiny, které jsme spolu strávily. Nejdřív jsem si myslela, že já ani moc koučovat nepotřebuju, zatím jsem vždycky dosáhla toho, co jsem chtěla. A najednou přišel pocit, že jsem dosáhla všeho, co jsem chtěla a tak nějak jsem nevěděla co dál. Já jsem člověk, který potřebuje mít pořád nové výzvy, pořád nové věci, pořád něco řešit a pořád se někam posouvat. Ale najednou jsem nevěděla, kam se chci vlastně posunout a co vlastně chci dělat. A možná jsem byla i tak nějak líná se nad svým životem pořádně zamyslet. Při koučování mi nic jiného nezbylo 🙂 a zamyslet jsem se musela. Tak nějak vytrvale jste ze mě dolovala a dolovala odpovědi, až jsem se dostala do pocitu, že se zase nějaké ty cíle a vize rýsují a že cesta rozhodně není u konce :-).

Chtěla bych říct i ostatním, že koučování není nutné použít jenom v případě, že už víte, čeho konkrétního chcete dosáhnout a jenom nevíte přesně, jak se tam dostat. Možná právě, když nevíte vůbec nic a tápete, tak se díky koučování můžete nasměrovat a najít cíle a řešení a vize.

Ještě jednou moc děkuju a těším se na další koučink s Vámi 🙂

Jana Novotná

 

Moje služby: