20.4. –  19.5. ohnivý HAD – KVĚTEN

Od 20. Dubna začíná období pod záštitou HADA, který usedá na pomyslný trůn po nejsilnějším a nejmocnějším zvířeti čínského zvěrokruhu Drakovi. Období pod nadvládou Hada může být celkem náročné, stejně tak, jako je náročný sám Had – moudrý, elegantní, mocný, intuitivní, sečtělý introvert. Ale současně s Hadem nastupuje také období „ohně“ – tedy tepla, štěstí a radosti. Toto období nás bude více nutit do přemýšlení a důkladného zvažování, takže je čas obrátit se sám do sebe, ohlédnout se zpět za letošním rokem a zhodnotit, jak se nám daří. A je také čas se pomalu připravit na aktivní období, které bude následovat hned po Hadovi – tedy na období Koně.

Had má rád, když jsou věci správně, když je vše tak, jak má být  - kvalitní, jasné přesné. Nemá rád lsti, lži, nepoctivost a hloupost, to pak nekompromisně „startuje“. Proto se v tomto období raději vyvarujte lží a podvodů. Had miluje noblesu, hloubku a kvalitu, dopřeje si tedy v tomto období dobrou, klidně luxusní, večeři, nevšední zážitky, nešetřete na sobě, jelikož Had musí mít vše nejlepší, nejkvalitnější, nejnovější ať to stojí, co to stojí. A hlavně musí to mít kvalitní obsah i formu. Had miluje umění, módu, krásu, drahé a kvalitní věci, takže v tomto období je nejvhodnější čas na návštěvu módní přehlídky, či pořízení si nějakého nového „módního kousku“ do vašeho šatníku. I Váš domov by měl toto vše odrážet – krásu, luxus, noblesu, módu, umění. Udělejte si radost nějakým uměleckým skvostem. Prostě, vše by mělo být tak nějak „na úrovni“.

Had se snaží najít společnou řeč a domluvit se. Když to ale nejde na úrovni a po dobrém, dokáže být velmi krutý. Had spoléhá se hlavně na svůj úsudek, který bývá k překvapení ostatních vždy správný. Dejte si také pozor na hazard nejen finanční, ale i citový, mohli byste o hodně přijít. Možná přibude hodně žárlivých scén, Had je majetnický a žárlivý. Buďte opatrní a nedrážděte moc svého partnera. Nicméně Had má velké pochopení pro lásku a milostné chvíle a rád si užívá sexuální radovánky. Had velmi rád čte, je to opravdový knihomol, dopřejte si do své knihovny pár nových knih.

Každá mince má však dvě strany, navenek společenský Had je ve svém nitru silný introvert - nejraději si vše řeší sám, ve svém nitru. Navenek bývá Had veselý, ale uvnitř člověka dochází k velkému psychickému vypětí. Pozor tedy v tomto období na případné depresivní nálady a uzavírání se do sebe. Silná energie Ohně může také svádět ke zvýšené konzumaci alkoholu či drog.  Na pozoru by se měli mít zejména Ti, kteří znají svůj astroytp a mají v sobě silnou energii Hada.

Had tíhne k tradicím a morálce, bývá velmi citlivý a potřebuje mít silné rodinné zázemí. Had je navenek velmi společenský - určitě se věnujte hodně rodině, přátelům. Je vhodný čas na pořádání oslav, večírků. Choďte ven, do společnosti, prožívejte radostné období.  Má vyvinutý šestý smysl, který je neocenitelný. Zkuste ze sebe vydat v tomto období to nejlepší, odmění se Vám pak nespoutanou láskou.

S Hadem nastupuje pomalu vláda energie Ohně, které bude sílit. Nastupuje pozvolna období léta, které dle čínského kalendáře začíná 5. Května. Toto období s sebou nese  silné a velmi aktivní ohnivé energie – přichází období světla, radosti, lásky, vášně, zábavy, společenských událostí, oslav, akcí…Oslavte se svými přáteli a rodinou jedno z nejradostnějších období tohoto roku. Je to také velmi příhodné období na zviditelnění se a oslovení velkého množství lidí. Jen je třeba do všeho, co děláte vložit patřičnou energii, vášeň a lásku.

 

Chcete znát, jaké energie ovládají přímo Vás? Nechte si zpracovat svůj OSOBNÍ ASTROTYP.