20.5. –  19.6. ohnivý KŮŇ – ČERVEN

Od 20. května přebírá vládu ohnivý KŮŇ po introvertním a elegantním Hadovi. Je na čase se zase pořádně rozhýbat :-) a jít vstříc svým plánům a snům.

Toto období bude veselé, bezstarostné, radostné, emotivní, impulsivní, volné plné pohybu a akce. Vše bude v neustálém pohybu, akce by měla střídat další akci. Bude to taková rychlá jízda, kde nebude moc prostor pro odpočinek a zamýšlení se, toto období nás může stát více energie, můžete se tedy občas cítit vyčerpaní. Kůň stále někam spěchá, velí nám postupovat stále kupředu, není čas na plánování, váhání nebo velké přípravy. Pokud budeme stíhat toto zběsilé tempo, na konci nás pak čeká odměna, Kůň bývá velice úspěšný. Kůň je velký vůdce, dokáže na sebe upoutat pozornost a dokáže strhnout davy. Takže pokud třeba podnikáte, nebo chcete něco rozjet, nebo máte skvělý nápad, nyní je ten nejvhodnější čas na reklamu, na to dát o sobě pořádně vědět světu. Teď je ten nejvhodnější čas zviditelnit se.

Obchody by měly jít lehce a hladce, nic by neměl být problém, jen pozor aby nenastal rychlý pád. V tomto období může chybět pocit zodpovědnosti, můžete mít tendenci neřešit a nevidět detaily. Svoboda a volnost jsou hlavní témata tohoto měsíce. Velká volnost může způsobit také nějaký ten průšvih u jinak velmi zodpovědných jedinců. Dávejte si tedy pozor na různé večírky a společenské výlety bez partnera, nemuseli byste se udržet na uzdě a udělat nějakou tu hloupost J a to za to přeci jen nestojí J. Pozor také na uzavírání smluv, raději si její text přečtěte několikrát.

Kůň si rád jde za svým, je statečný, odvážný, cílevědomý, rychle se rozhoduje a má silný tah na branku, využijte tedy toto období pro start nových věcí, či splnění si vašich snů či plánů. Kůň je rozhodný, ale také netrpělivý, takže se nedivte, pokud vy,nebo někdo ve vašem okolí, bude ztrácet trpělivostJ. Kůň miluje pohyb -  vyrazte si se svými přáteli a zatancujte si, nebo se věnujte vašim oblíbeným sportům. Vyrazte do přírody. Nesnažte se v tomto období nikoho svazovat ani k sobě poutat, může začít kopat kolem sebe a utéci. Volnost si užívejte v přírodě, s přáteli. Kůň miluje společnost a rád řeční, pořádejte posezení s kamarády, radujte se a dopřejte si uvolněnou atmosféru.

Kůň má také velmi silné ego, takže tento měsíc se více než jindy může hlásit o slovo J. Ale na druhou stranu má kůň také velké charisma, takže okouzlujte svým šarmem a buďte sami sebou. 

 

Chcete znát, jaké energie ovládají přímo Vás? Nechte si zpracovat svůj OSOBNÍ ASTROTYP.