22.7. –  21.8. kovová OPICE – SRPEN

 

22. července nastupuje po romantické Koze hravá a zábavná OPICE. Pozvolna se tedy z romantického období přesouváme do období plného her a zábavy. Období pod nadvládou Opice bude velmi dynamické, rychlé a úspěšné. Měli bychom toto období  využívat spíše na dokončování toho, co jsme letos začali. Opice se ráda dere dopředu s novými a neotřelými nápady.

Pozor, nastvává jedno z nejdůležitějších období tohoto roku, který je také pod nadvládou Opice. Rozhodně to nebude klidné období, Opice nás bude pokoušet k nějaké činnosti, k hravosti a k touze po nových zážitcích. V tomto období není dobré řešit žádné důležité záležitosti a nepříjemnosti už vůbec ne. Pokud se však nějaký problém objeví, tak ho hned řešte. Opice totiž nerada řeší jakékoli problémy a může mít tendenci od něj utéci. Na problémy pohlížejte jako na hru, kde se můžete něco naučit a navíc vyhrát. Závažnější těžkosti a situace ale raději odložte na další měsíc, pokud to jde, kdy se o to postará zodpovědný Kohout.

Opice se ze všeho nejraději „předvádí“ a hraje si. Dá se říci, že mnohdy hraje divadlo jen pro potlesk a ocenění diváků. Potřebuje neustálé publikum, pak je úžasná a milá. Toto období je tedy vhodné pro ocenění druhých, pochvalu a samozřejmě také pro přijetí ocenění a chválení sebe sama J.  

Současně je Opice ale také velmi chytrá, někdy až moc J. Proto si dejte raději pozor hlavně v právnických a obchodních záležitostech, aby Vás někdo nepřechytračil. Dokáže si poradit v každé situaci. Opice je strategická, všestranná, úspěšná a má výbornou paměť. I když má ráda především zábavu, má v sobě také smysl pro řád a pořádek. Finanční záležitosti mívá většinou v pořádku. Problémy mohou však nastat, pokud se jedná o hru nebo hazard – tehdy se může propadnout až do mínusu, takže se raději straňte všech hazardních her.

V tomto měsíci není dobré vsázet na dlouhodobý vztah při seznámení. Opice je sice hravá a vášnivá, ale často je jí jedno s kým si hraje, nebo s kým hraje divadlo. Opice nemá ráda žádné závazky, ale miluje milostné radovánky.

V tomto období můžeme zesíleně využít naši intuici, jelikož se o opici říká, že vidí neviditelné a slyší nevyslovené. Pro toto období pod nadvládou Opice je velmi důležité, aby nás to, co děláme hlavně BAVILO.

Takže bavte se, užívejte si radost, léto a zábavu.