23.10. - 21.11. –  vodní VEPŘ – LISTOPAD

 

23. října přebírá vládu citlivý, dobrosrdečný, obětavý, důvěřivý a také naivní vepř. Období vepře je velmi příjemné, jelikož miluje hojnost, dobré jídlo a pití, zábavu, sladký a bezstarostný život. Toto období je jedním z mála měsíců v roce, kdy si můžete užít bezstarostný život plný radosti. Nastolte milou a laskavou atmosféru nejen doma, ale také v práci.

Jeho chuť a radost ostatním pomáhat může vést až k sebeobětování. Dávejte si na to pozor, aby Vás okolí nezneužívalo. Také si dávejte pozor na různé podvodníky, velice lákavé akce a nabídky na půjčky nebo nákup zboží. Lehce byste mohli někomu naletět – vepř je velmi důvěřivý a poctivý a nemůže pochopit, ani odhalit, že by ho mohl někdo chtít podvést. Proto si v tomto měsíci nechte v důležitých finančních záležitostech a transakcích raději poradit.

Vesměs je to šťastné zvíře, které si nepřipouští nepříjemnosti nebo problémy. Vždy se snaží s každým domluvit po dobrém a nastolit harmonii. Problémové situace se tedy v tomto období snažte řešit spíše bezkonfliktně, mírumilovně a co nejlidštěji.  Vepř se nerad hádá, nemá rád napjatou atmosféru, má z takové energie problémy se zažíváním a s přísunem potravy. Takže se nehádejte a nedělejte si zbytečné starosti. Užívejte si pohodu, radost a dobré jídlo a pití J.

V každém okamžiku, ale i v každém člověku vidí vždy tu lepší stranu mince. Někdy dost neobjektivně. Věc si rád přikrášluje a maluje v krásnějších barvách, než je skutečnost. Vepř velmi rád pomáhá a proto je v tomto období ideální se zúčastnit nějaké charitativní akce, někomu pomoci, určitě Vám to přinese krásný pocit a také radost. Vepř také miluje společnost, takže si užijte společenské akce, přátele….

Vepř je velký labužník a jedlík. Náladu si zlepšuje dostatkem jídla a pití, ale také sexem. Požitek je zkrátka heslem tohoto měsíce. Pozor ale, abyste to moc nepřeháněli, lehce můžete upadnout až na dno a dost těžko se z něho dostává. Také potřebujete mít pocit, že je účet v plusu. Vepř se nikdy se nesmí vydat z posledního, to se pak stresuje a bývá to u něj začarovaný kruh. Užívejte si dostatek radovánek, bezstarostnosti, ale raději všeho tak, na kolik máte.

Užijte si toto krásné pohodové období. Jen pozor na prostydnutí.