22.11. –  20.12. vodní KRYSA – PROSINEC

22. listopadu se ujímá vlády rychlá, aktivní, přátelská, společenská, upovídaná, ale také manipulativní Krysa. Toto období bude zaměřené na rychlost, aktivitu, obchody, informace a komunikaci. Tento měsíc bude přát především obchodním, finančním a investičním záležitostem.

Využijte toto období a choďte do společnosti, za zábavou, krysa miluje lidi a velmi ráda s nimi komunikuje a povídá. V tomto období můžete přijít k velkému bohatství, jen pozor, ať nejste příliš ukvapení a vše si patřičně promyslíte. Je to také ideální období na uzavírání obchodů a obchodování - Krysa je výborná obchodnice. Umí však také s kýmkoli nebo čímkoli manipulovat, tak buďte raději ve střehu J. Pozor také na to, že Krysa velmi ráda nakupuje a tedy i ráda utrácí, ale většinou si umí peníze zase velmi rychle sehnat. Může také docházet k více hádkám, nedorozuměním či neshodám, nemělo by to však být nijak dramatické.

Krysa se ráda vzdělává, takže čtěte, navštivte nějaký kurz či seminář. Miluje rodinu, pro tu by se rozdala, bude tedy dobré trávit hodně času se svými blízkými a užívat si pohodu a jejich přítomnost. Navíc nás čeká období Vánoc, kdy bychom měli hodně času trávit se svou rodinou a svými blízkými.

Krysa si umí vždy prosadit svou, je velmi cílevědomá. Vše ji musí plynout, nemá ráda překážky, či zastávky na cestě, to pak bývá nepříjemná a netrpělivá – fronty, zácpy, kolony jsou její velkým nepřítelem. Ráda si dělá zásoby, tak nezapomeňte nakoupit, ať máte všeho dostatek. V tomto období se snažte co nejvíce, zařídit, zjistit, vyhledat, našetřit, mělo by Vám to jít velmi lehce a snadno, v tomto je totiž Krysa opravdu jedinečná. Využijte její energii na nakupování a shánění dárků pro své blízké.

Užijte si toto krásné předvánoční období.