22.8. –  23.9. kovový KOHOUT – ZÁŘÍ

 

22. srpna se ujímá vlády precizní a na detaily zaměřený KOHOUT. Pozvolna se tedy z hravého období pod nadvládou Opice přesouváme do období práce, preciznosti, přesnosti, pochvaly a ocenění. Období pod vládou Kohouta může být tedy plné práce, předvádění, neústupnosti a možného pracovního postupu. Vrhněte se tedy do rutinní práce, která vyžaduje přesnost se zaměřením na detaily, ta Vám tento měsíc půjde nejlépe.

Kohout je nesmírně pracovitý, spolehlivý, čestný, pořádkumilovný rozhodný a puntičkářský. Nastává tedy ideální období pro inventuru, velký úklid, finanční záležitosti, různé systémy, řády, tabulky. Vše musí být na svém místě. Kohout je velmi cílevědomý pečlivý, důsledný a také se rád předvádí a je rád středem pozornosti. Rád chodí také do společnosti, kde se rád ukazuje – to mu dělá velmi dobře. Nyní je tedy skvělé období pro to vyrazit mezi přátele, do společnosti a ukázat se ve své plné kráse.

Kohout vždy musí vypadat upraveně a sladěně, jak ze žurnálu, podle poslední módy. Má velký vkus, smysl pro to, co k sobě ladí a také velký smysl pro detail. Proto umí skvěle nakupovat a ladit věci tak, aby do sebe krásně zapadaly a daly se navzájem kombinovat a to nejen na sebe, ale i do domácnosti. Jen pozor na vaši peněženku, jelikož Kohout se rád natřásá a libuje si ve drahých a značkových obchodech. Tento měsíc můžete mít tendenci více utrácet za hadříky a dekorace do bytu J.

Kohout má velmi rád pochvalu a ocenění, je pro něj nesmírně důležitá. A proto také v práci je velmi pracovitý, dělá věci navíc a lépe, než ostatní a to hlavně pro pochvalu a dokonalost odvedené práce. Vydejte tedy ze sebe v práci tento měsíc maximum, mělo by Vám to jít hezky od ruky J.  Kohout rád dotahuje věci do konce, pokud máte nějaký projekt rozpracovaný, nyní je ideální období na to s ním pohnout a dotáhnout jej do zdárného konce.

V tomto období nečekejte moc lidskosti a porozumění. Hádky a konflikty mohou být v tomto měsíci ostřejší, než obvykle, proto se jim raději snažte předcházet. Naopak toto období co nejvíce chvalte a oceňujte druhé a totéž vyžadujte i od druhých.

 

S energií kovu se nám pomalu blíží také podzim, takže pozor na nachladnutí, chraňte si svůj krk šátkem. Podzim nám také umožňuje třídit právě sklizenou „úrodu“ a zbavovat se všeho, co nepotřebujeme. Je tedy nejvyšší čas začít hodnotit, co Vám uplynulé období přineslo dobrého – to si ponechali a pokračovali v tom, a naopak to špatné pustili a zbavili se všeho s negativní energií. Ponechte si jen to, co Vám přináší radost do života.

 

Užijte si toto krásné období.