Rok 2020 – rok Kovové Krysy

Dub 26, 2021 | Blog | 0 komentářů

Už za pár dní, přesně 25. ledna 2020, převezme vládu nad letošním rokem Kovová Krysa (někde se uvádí také název Myš), která vystřídá zemského Vepře, který vládl roku 2019. Krysa jako první znamení čínského zvěrokruhu zahajuje nový dvanáctiletý cyklus, který s sebou přináší obnovu energií, možnost velkých změn, inovací, růstu, prosperitu, ale samozřejmě mohou přijít také nečekané změny, jak příznivé, tak nepříznivé.

Rok 2020 tak může mít velký vliv na naše životy nejen letos, ale i roky následující. Nepodceňte tedy přípravu na letošní rok, protože nás neovlivní jen v tomto roce, ale bude na nás mít vliv celých 12 let, kdy se postupně vlády následujících let ujmou jednotlivá znamení čínského zvěrokruhu, která na sebe svým působením a činnostmi navazují. A to už je myslím dobrý důvod, abychom se připravili, co nejlépe. Štěstí jednoduše bude přát připraveným :-).

O energii Krysy se říká, že je to tzv. „prvopočátek počátku“, tedy jakýsi začátek začátku, proto je letos nejlepší příležitost začít něco nového, nebo začít dělat stávající věci a činnosti nově, novým způsobem, jinak, než doposud. V roce 2020 budou převažovat aktivní jangové energie a navíc Krysa s sebou přináší velice rychlé a svěží energie. Tento rok nás bude nabádat k tomu postupovat stále dopředu, být aktivní, stále něco dělat,  aktivně se o vše zajímat,  aktivně jednat a aktivně vykročit kupředu. Dělat věci jinak, lépe a kvalitněji.  Pasivita a nečinnost v roce 2020 nebude jednoduše v kurzu.

Co s sebou energie Krysy do roku 2020 přinese a jak nejlépe využít energie roku 2020 ve svůj prospěch?

 

 

Rok pod vládou Krysy by měl být rokem hojnosti, přinášet dobré příležitosti a vyhlídky. Krysa miluje společnost a zábavu, choďte letos hodně do společnosti, bavte se, setkávejte se s přáteli, užívejte si dobré jídlo a pití.

Krysa je energická, vynalézavá a přizpůsobivá; dokáže najít cestu z nesnází a přizpůsobit se jiným podmínkám, využívejte této vlastnosti letos na maximum. Krysa nám může pomoci se zorientovat, sehnat si správné informace, analyzovat je a rozhodnout se o dalším postupu v našem životě či kariéře. Letošek může být hodně o hledání nových cest. Otevřete se novým příležitostem, zkušenostem, znalostem, informacím.

S rokem 2020 se bude pojit také energie Kua 7 , což je radost, nové, budoucnost. Letos bychom se měli pečlivě připravit na novou budoucnost a něco nového bychom měli v tomto roce začít. Nemusí jít o „fyzický“ začátek. Stačí třeba jen o ujasnění si toho, co nového chceme letos a v budoucnu začít, co chceme zažít, kam se chceme dostat a posunout a na tyto nové začátky se připravovat.

Krysa velice ráda pracuje s informacemi, fakty a realitou, proto při plánování aktivit v roce 2020 si uvědomte svou skutečnou realitu, pracujte s informacemi a fakty,  dívejte se na svůj život a svou budoucnost pokud možno co nejvíce objektivně a realisticky. Letos byste neměli nic důležitého začínat, aniž byste si k tomu sehnali potřebné informace a fakta.

Rok kovové Krysy je mimořádně vhodný také pro naši kariéru, pro podnikání, samostatně výdělečnou činnost a celkové osamostatnění se v práci. Rok 2020 bude přát všem pracovním změnám, ale abychom uspěli, budeme muset prokázat značnou dávku obratnosti, vůle, vytrvalosti, píle, aktivity a efektivity. Tento rok nám nabízí velkou příležitost posunout se v oblasti kariéry a podnikání výrazně dopředu. Věnujte této oblasti letos zvýšenou energii a pozornost a využijte maximálně aktivní energie a příležitosti roku 2020.

Krysa  umí také  velmi dobře vydělávat peníze, proto rok pod její nadvládou  je vhodný k různým investicím, obchodům, finančním transakcím. Letos můžete hodně vydělat, nashromáždit větší obnos peněz a vytvořit si tak finanční rezervy. Takže pokud budete dostatečně aktivní, budete mít dostatek informací, můžete své finance rozmnožit a zúročit velkým ziskem. Jen pozor, Krysa umí sice peníze rychle sehnat, ale stejně rychle je umí i utratit, protože miluje nákupy, dávejte si tedy dobrý pozor na to, abyste příliš neutráceli.

Letošní rok je také výborný pro obchodování a uzavírání obchodů – Krysa je totiž výborná obchodnice. Umí však také s kýmkoli nebo čímkoli manipulovat, tak buďte raději ve střehu, ať někomu nenaletíte, nebo  at se nenecháte zlákat k něčemu, co vůbec nechcete. Krysa také velice ráda hromadí, letos je tedy nejlepší příležitost vytvořit zásoby, rezervy a nadbytek na horší časy.

Tomuto roku kromě energie Krysy vládne také energie Kovu (proto rok kovové Krysy) se kterým se pojí pravidla, řády, systémy. Využijte tuto energii ve svůj prospěch a nastavte si pro své letošní aktivity a plány jasná pravidla, kterých se budete držet a podle kterých budete postupovat.  Pokud budete pravidla dodržovat, budou vám pomáhat posouvat se kupředu. Využívejte hodně návaznost, neskákejte od jednoho ke druhému, ale navazujte věci a plány na sebe, jděte krok za krokem, dokončujte a pak začínejte nové.

K energii Kovu patří mimo jiné také hádky a boj, letos tedy může docházet k ostřejších neshodám a výměnám názorů. Lidé se mohou projevovat bojovněji a agresivněji.

Krysa se ráda vzdělává, takže čtěte, vzdělávejte se, navštivte letos nějaký kurz či seminář, který souvisí s vaší životní cestou, nebo kariérou. Krysa miluje také rodinu, pro tu by se rozdala, bude tedy dobré trávit hodně času se svými blízkými, s rodinou a užívat si pohodu a jejich přítomnost.

Krysa si umí vždy prosadit svou, je velmi cílevědomá,postupujte aktivně ke svým cílům, jděte příležitostem naproti. V tomto roce se snažte co nejvíce navazovat, zařídit, zjistit, vyhledat, našetřit, mělo by Vám to jít velmi lehce a snadno, v tomto je totiž Krysa opravdu jedinečná.

To, jaký rok 2020 skutečně bude, záleží ale především na nás samotných. Využijte energie, které rok 2020 nabízí co nejvíce ve svůj prospěch.

To, jak budete vnímat rok 2020, také záleží na tom, jaké energie jste dostali do vínku ve svém astrotypu. Každopádně vám přeji, aby rok 2020 pro vás byl rokem plným příležitostí, radosti, lásky, naplnění, úspěchů a splněných přání  a snů.

Mějte báječný rok 2020

Dáša

 

zdroj fota: www.pixabay.com