Více informací o Astrotypu

Více informací

OSOBNÍ ASTROTYP

Astrotyp je to analýza osobnosti člověka, typologie osobnosti. Díky astrotypu poznáte všechny svoje talenty, nadání, vlastnosti, silné i slabé stránky, charakter osobnosti, typologii osobnosti,  svůj  potenciál, předpoklady a také zdravotní zátěže. Počítá se z data a hodiny Vašeho narození. Je to se o souhrn všech energií, které do Vás byly vloženy v okamžiku Vašeho zrození.                                     

Tyto energie Vás dále ovlivňují ve Vašem životě. Utváří Vaše pravé vnitřní já (kdo jste). Astrotyp  je vyjádřením Vaší potenciality (na co v tomto životě máte a nemáte talent, vlohy..) a umožňuje Vám maximálně efektivně využívat Vaše životní energie, které Vám byly dány do vínku navíc oproti jiným lidem. Ukáže Vám, co nás posiluje a co naopak vyčerpává.


V astrotypu se pracuje s
pěti prvky/elementy  – Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda. Dále zde také najdete energie znamení/zvířat čínského zvěrokruhu. Většina z Vás asi zná znamení, které vládlo roku, ve kterém jste se narodili. Každý v sobě však máme celkem 4 energie zvířat, podle toho který rok, měsíc, den a hodinu jsme se narodili.  Tyto energie v nás ovlivňují náš charakter a naše chování.

Dále v astrotypu najdeme náš energetický náboj, který ukáže jaký přístup je pro nás více přirozený, zda bychom měli jednat spíše aktivně nebo raději nechat věci více plynout a promýšlet je.

Astrotyp Vám také prozradí více o Vašem zdravotním zatížení a ukáže Vám potenciální rizika nemocí a zátěží Vašich orgánů. Doporučí Vám, jaké oblasti profese jsou pro Vás nejvhodnější.

Výkladem osobního astrotypu  získáte velice podrobnou a obsáhlou analýzu Vaší osobnosti.

V písemném výkladu najdete také základní charakteristiku Vašeho osobního čísla Ming kua a také vliv prvků v astrotypu na jednotlivé etapy Vašeho života. Přirozený talent Vám byl dán proto, abyste jej v životě rozvíjeli a dělili se o něj s okolím. Využíváním a rozvojem talentu tak určujete i svoji životní cestu.

Astrotyp Vám také prozradí, co si máte vnést do života, abyste se cítili v pohodě. Zjistíte, jaká práce je pro nás vhodná. Všechna tato zjištění Vám mohou pomoci s Vaším osobním růstem. A také jedna odměna na závěr –  přestanete si spoustu věcí vyčítat, přestanete se srovnávat, protože pochopíte, že Vaše přirozenost je jiná než třeba Vaší sestry, maminky, partnera, kamaráda, učitele apod. Každý jsme zkrátka originál.

Když jsem si v roce 2012 nechala vyložit svůj astrotyp, užasla jsem,zažila spoustu AHA momentů a uvědomila si, jaké dary jsem dostala a jak málo je využívám. Přestala jsem se srovnávat s druhými, pochopila jsem, že každý jsme jinak nastaven.

Existuje propast mezi naším potenciálem a jeho uplatněním.  Často svůj život prožíváme zdaleka pod své možnosti. Disponujeme schopnostmi mnoha druhů, které často nevyužíváme a často o nich ani nevíme. Změňte to a začněte využívat svůj potenciál na maximum.

A jak vlastně takový astrotyp vypadá? Podívejte se na UKÁZKOVÝ ASTROTYP

Co o výkladu astrotypu říkají moji klienti – REFERENCE

Jak probíhá výklad astrotypu?

Výklad probíhá v současné době pouze písemnou formou, kdy vám na váš email zašlu soubor s kompletním písemným zpracováním vašeho astrotypu. Písemná forma astrotypu má cca 26 – 30 stránek formátu A4 podle počtu vašich energií.

Co pro výklad astrotypu potřebuji?

Pro zpracování výkladu budete potřebovat přesné datum narození (den, měsíc a rok) a co nejpřesnější čas narození.

Kolik mě zpracování a výkladu astrotypu bude stát?

Detailní písemné zpracování astrotypu a zaslání mailem – cena 990 Kč. Písemná forma astrotypu má cca 26 – 30 stránek formátu A4 podle počtu vašich energií.

Na osobní astrotyp je také vhodné navázat zpracováním charakteristiky Vašeho osobního čísla Ming kua, které vám odhalí další informace o Vaší osobnosti a může Vám pomoci blíže poznat charakter Vašeho života a jak byste si ideálně měli nastavit jednotlivé oblasti Vašeho života a vnést si tak do života větší rovnováhu.

AKCE: V případě objednání si osobního astrotypu, získáte písemný výklad osobního čísla  Ming kua jen za 250 Kč.

Chcete znát své přirozené energie, svůj talent a potenciál? Nebo talenty a potenciál vašich dětí? Pak mě stačí kontaktovat. Chcete znát své přirozené energie a talenty TEĎ a začít jich využívat? A nebo toto poznání odložíte raději na jindy?

Volba je na Vás!