Více informací o Astrotyp

Více informací

OSOBNÍ ASTROTYP

Astrotyp vychází ze starého čínského učení HAM YU, které v sobě spojuje znalosti čínské kosmologie, feng shui a čínské medicíny. Je to jakási analýza osobnosti člověka, typologie osobnosti,  potenciálu, předpokladů, talentů, vlastností, silných a slabých stránek, zdravotních zátěží. Počítá se z data a hodiny našeho narození. Jedná se o souhrn všech energií, které do nás byly vloženy v okamžiku našeho zrození.                                           

Tyto energie nás dále ovlivňují v našem životě. Utváří naše pravé vnitřní já (kdo jsme),určují, jak se naše energie shodují či neshodují s energiemi kolem nás (vztahy, práce, lidé v našem okolí, čas, prostor, životospráva).  Jsme kombinací všech těchto energií. Astrotyp  je vyjádřením naší potenciality (na co v tomto životě máme a nemáme talent, vlohy..) a umožňuje nám maximálně efektivně využívat naše životní energie, které nám byly dány do vínku navíc oproti jiným lidem. Ukáže nám, co nás posiluje a co naopak vyčerpává.

Díky astrotypu poznáme všechny naše vlastnosti, silné i slabé stránky, charakter osobnosti, typologii člověka, naše přirozené talenty. Astrotyp nám také prozradí více o zdravotním zatížení člověka a ukáže nám potenciální rizika nemocí a zátěží našich orgánů. Doporučí vám, jaké oblasti profese jsou pro vás nejvhodnější. Výkladem osobního astrotypu  získáte velice podrobnou a obsáhlou analýzu Vaší osobnosti. Najdete zde také základní charakteristiku Vašeho čísla ming kua a také vliv prvků v astrotypu na jednotlivé etapy Vašeho života. Najdete zde také moje doporučení, která z Vašeho astrotypu vyplývají. Přirozený talent nám byl dán proto, abychom jej v životě rozvíjeli a dělili se o něj s okolím, jelikož nám byl dán přirozeně. Využíváním a rozvojem talentu tak určujeme i svoji životní cestu.

Astrotyp  popisuje několik našich úrovní : mentální a intelektuální úroveň, podstata člověka, naše nitro, síla a emoce, komunikace navenek, fyzická a sexuální úroveň.

Astrotyp nám také prozradí, co si máme vnést do života, abychom se cítili v pohodě.  Je to malování, zpěv, tanec, zahradničení, práce s lidmi nebo nám naopak dělá dobře papírování, studium, analyzování, vedení…Zjistíme, jaká práce je pro nás vhodná. Všechna tato zjištění nám mohou pomoci s naším osobním růstem. A také jedna odměna na závěr –  přestaneme si spoustu věcí vyčítat, přestaneme se srovnávat, protože pochopíme, že naše přirozenost je jiná než třeba naší sestry, maminky, partnera, kamaráda, učitele apod. Každý jsme zkrátka originál, který zná svoji cenu, své slabosti,  nemusí se do ničeho nutit,  dělat věci proti sobě a začne si vytvářet harmonii ve svém vlastním bohatém životě.

Existuje propast mezi naším potenciálem a jeho uplatněním.  Často svůj život prožíváme zdaleka pod své možnosti. Disponujeme schopnostmi mnoha druhů, které často nevyužíváme a často o nich ani nevíme. Změňte to a začněte využívat svůj potenciál na maximum.

 Co o osobním výkladu svého astrotypu řekli moji klienti

 A jak vlastně takový astrotyp vypadá? Podívejte se na

Jak probíhá výklad astrotypu?

Na výklad si vyhraďte zhruba 1,5 až 2 hodiny svého času. Výklad probíhá v současné době pouze písemnou formou, kdy vám na váš e-mail zašlu soubor s kompletním písemným zpracováním vašeho astrotypu. Písemná forma astrotypu má cca 26 – 30 stránek formátu A4 podle počtu vašich energií.

Co pro výklad astrotypu potřebuji?

Pro zpracování výkladu budete potřebovat přesné datum narození (den, měsíc a rok) a co nejpřesnější čas narození.

Kolik mě zpracování a výkladu astrotypu bude stát?

V současné době poskytuji pouze detailní písemné zpracování a zaslání mailem za akční cenu 900 Kč. Písemná forma astrotypu má cca 26 – 30 stránek formátu A4 podle počtu vašich energií.

Na osobní astrotyp je také vhodné navázat zpracováním charakteristiky Vašeho osobního čísla Ming kua (prolink), které vám odhalí další informace o Vaší osobnosti a může Vám pomoci blíže poznat charakter Vašeho života a jak byste si ideálně měli nastavit jednotlivé oblasti Vašeho života a vnést si tak do života větší rovnováhu. V případě, že jste si nechali vypracovat osobní astrotyp, platí pro vás zvýhodněná cena 250 Kč za písemný výklad.

Chcete znát své přirozené energie, svůj talent a potenciál? Nebo talenty a potenciál vašich dětí? Pak mě stačí kontaktovat.

Chcete znát své přirozené energie a talenty TEĎ a začít jich využívat? A nebo toto poznání odložíte raději na jindy?

Volba je na Vás!

Když jsem si nechala vyložit  můj osobní astroyp, velice to ovlivnilo můj život. Zůstala jsem v úžsu, jak je to přesné a  najednou uviděla všehhny ty dary, které mi byly naděleny v podobě mých silných stránek, mého velkého potenciálu. Uvědomila jsem si, že své silné stránky beru často jako smozřejmost  a nic výjimečného. Začala jsem s nimi více pracovat, rozvíjet je a být na ně hrdá. Velmi se posílilo moje sebevědomí a mou víru v sebe sama. Astrotyp mi pomohl přijmout mé slabé stránky a zapracovat na nich. Pomohl mi pochopit sebe samu, proč někdy jednám, tak jak jednám. Přestala jsem se srovnávat s druhými, přestala jsem si vyčítat spoustu věcí a přijala se taková, jaká jsem.  Díky odhalení svých energií jsem se odvážila pustit do věcí, které by jinak zůstaly jen snem.

Zaujala vás tato nabídka?